به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باستین شواین اشتایگر به همراه تیم شیکاگو فایر به مونیخ سفر کرده است تا در بازی خداحافظی اش حضور داشته باشد.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، شواین اشتایگر امروز (یکشنبه) به همراه تیمش تمرین کرد و آماده بازی روز سه شنبه است. او در این بازی یک نیمه برای شیکاگو فایر و یک نیمه برای بایرن مونیخ به میدان می رود.

شواینی در مورد این بازی گفت:

“در بازی خداحافظی ام با تیم ملی آلمان، احساساتم را دست کم گرفتم. اصلا تصور نمی کردم در ان لحظات تا این حد احساساتی شوم. در این بازی هم مطمئنا خاطرات زیادی برایم زنده خواهد شد. تمام شروع ها، پیروزی ها و تجربیاتم در بایرن. دوران فوق العاده ای در این تیم داشتم. بی صبرانه منتظر ورود به زمین چمن آلیانز آرنا و دیدار با طرفداران تیم هستم.
 

وی در مورد سرمربی جدید بایرن گفت:

“نیکو و رابرت دی ان ای بایرن را دارند. آنها این باشگاه و مدیرانش را خیلی خوب می شناسند. هر دو انگیزه بالایی دارند. خوشحالم که دوباره به مونیخ برگشته اند.
 

هافبک سابق تیم ملی آلمان در مورد محبوبیت بایرن افزود:

“حالا می توانم کاملا درک کنم بایرن به چه باشگاه بزرگی بدل شده است. واقعا باورنکردنی است. بایرن در کانادا و آمریکا هم تیم محبوبی است. ما اخیرا در ونکوور بازی کردیم. بیشتر طرفداران در این بازی با پیراهن بایرن آمده بودند. من همیشه با طرفداران در ارتباط هستم. بدین ترتیب به نوعی تبدیل به سفیر باشگاه می شوم.
 

وی در نهایت اظهار داشت:

“بایرن مونیخ همیشه در قلبم خواهد بود. من بیشتر بازی های تیم را از طریق تلویزیون تعقیب می کنم. خوشبختانه کسب اطلاعات از مونیخ کار آسانی است. هنوز هم با برخی از بازیکنان تیم مثل مولر و نویر ارتباط دارم

منبع
برچسب ها: باستین شواین اشتایگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.