به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با انتشار اخبار رسمی جدا شدن سباستین رودی، هافبک ملی‌پوش آلمانی از باشگاه بایرن مونیخ و پیوستن او به شالکه‌، رودی امروز از هواداران بایرن مونیخ تشکر کرده و با آنها خداحافظی کرد.

رسانه‌های آلمانی می‌گویند این انتقال برای هر دو طرف سودمند بوده و برای رودی هم مفید است چرا که به او اجازه می‌دهد دقایق بیشتری در زمین بازی کند و در نتیجه شانس خود را برای حضور دوباره در آینده‌ی تیم ملی آلمان افزایش دهد.


از این گذشته حضور رودی در شالکه این تیم را تقویت خواهد کرد و به آبی‌پوشان شالکه اجازه می‌دهد بتوانند در فصل جاری بوندس‌لیگا با تیم‌های بزرگی مثل بایرن مونیخ و دورتموند رقابت نزدیک‌تری داشته باشند. بایرن هم که در فصل جاری واقعاً با مشکل ترافیک بازیکن مواجه است با این انتقال می‌تواند نفس راحتی بکشد چرا که حالا در خط میانی فضای بیشتری در اختیار سرمربی خواهد بود.


سباستین رودی قبل از عزیمت به شالکه با انتشار بیانیه‌ای در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از هواداران بایرن مونیخ به خاطر همه‌ی حمایت‌هایی که از او کرده بودند تشکر کرده و با آنها بدرود گفت.


رودی در توییتر نوشت:" هواداران عزیز، از اتفاقی که افتاد باخبر هستید. من باید با بایرن مونیخ خداحافظی کنم. می‌خواهم به خاطر حمایت‌هایتان از شما قدردانی کنم. از اینکه 35 بازی با پیراهن بایرن به میدان رفته‌ام احساس غرور و افتخار می‌کنم و همینطور از اینکه توانستم با بایرن مونیخ قهرمان شوم. من و خانواده‌ام در شهر مونیخ همیشه حس خوبی داشتیم. با اینحال با توجه به آینده‌ی ورزشی‌ام تصمیم گرفتم ریسک تغییر را بپذیرم و در مسیر جدیدی به حرکت ادامه دهم. برای همین به شما می‌گویم خدا پشت و پناه‌تان".

منبع
برچسب ها: سباستین رودی شالکه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.