به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی ناپولی گفت با بایرن مونیخ مشکل فلسفی داشته است زیرا آنها نمی خواستند چیزی را تغییر دهند.

کارلو آنچلوتی در تجربه حضورش در بایرن مونیخ، در فصل اول با این تیم قهرمان بوندس لیگا شد اما در ابتدای فصل دوم پس از شکست مقابل پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان از کار برکنار شد. وی در گفتگو با DAZN در پاسخ به اینکه شرایط در آلمان چگونه پیش رفته، گفت:

“تجربه ام در بایرن مونیخ کمی غیرعادی بود. شرایط بد پیش نمی رفت. ما در ماه سپتامبر تقریبا تمام بازی ها را بردیم. فکر می کنم ما از نظر فلسفی اختلاف نظر داشتیم. آنها نمی خواستند چیزی تغییر کند. من می خواستم.
 

کارلتو جانشین ساری در ناپولی شده است. سرمربی فعلی چلسی در جنوب ایتالیا 91 امتیاز در یک فصل کسب کرد:

“همیشه باید کارهایی که در تیم انجام شده را به حساب آورید. همچنین باید سطح بازیکنان را در نظر داشته باشید. بعد، البته که هر مربی ایده های خودش را دارد. باید سعی کنید به مرور آن را به تیم القا کنید و همچنین نباید کارهای خوبی در گذشته برای تیم انجام شده را دور بریزید.
 

“مهمترین مساله در نظر گرفتن خصوصیات بازیکنانتان است. با توجه به آنها باید سیستم تیم خود را انتخاب کنید نه اینکه برعکس عمل کنید. اولین چیزی که می خواستم اینجا در ناپولی روی آن کار کنم، دقیقا این بود: چیزهای خوبی را که تیم همین حالا دارد، دور نریزیم. تلاش می کنیم خصوصیات جدید به تیم اضافه کنیم. مثلا اینکه چگونه بیشتر از بازی مستقیم استفاده کنیم. نمی دانم تغییرات چقدر طول می کشد اما امیدوارم زود این اتفاق بیفتد

منبع
برچسب ها: کارلو آنچلوتی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.