به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بر اساس گزارش‌ها، پس از این‌که توافق میان بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن حاصل شده است، حالا راضی کردن بواتنگ آخرین مرحله برای خرید بازیکن آلمانی است.

به گزارش پاریس یونایتد، از آن‌جایی که بایرن مونیخ در فروش‌های خود دچار مشکل شده است، از ابتدای باز شدن پنجره نقل و انتقالات فصل جدید، سیگنال‌هایی را مبنی بر فروش ژروم بواتنگ ارسال کرده‌اند. رومینگه در کنفرانس‌های خبری متعدد گفته است که بایرن مونیخ پیشنهادها برای بواتنگ را بررسی می‌کند و حالا به نظر می‌رسد باشگاه پاریسی برای خرید بواتنگ، جدی است. این درحالی است که بایرن مونیخ هرگونه تماسی با پاری سن ژرمن را رد می‌کند، اما خبرها چیز دیگری می‌گویند. دو باشگاه در هفته‌های گذشته تماس‌های زیادی داشته‌اند و به توافق هم رسیده‌اند.

راضی کردن بواتنگ نیز کار چندان سختی به نظر نمی‌رسد. او با توماس توخل دیدار کرده است و مشکلی با سبک بازی تیم او ندارد، چراکه به این سبک بازی تحت نظر پپ گواردیولا عادت دارد. حال باید دید که در روزهای آینده چه پیش خواهد آمد و آیا ژروم بواتنگ پس از جی جی بوفون، دومین خرید این فصل پاری سن ژرمن خواهد بود یا خیر.

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ پاریسن ژرمن نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.