به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می‌رسد مراسم بزرگداشت باستین شواین‌اشتایگر برای بایرن مونیخ علاوه بر هزینه‌های مادی، هزینه‌های فوتبالی هم داشته. چرا که در جریان دیدار دوستانه‌ی بایرن و شیکاگو فایر، لئون گورتزکا از ناحیه‌ی قوزک پا دچار مصدومیت شده است.

بایرن مونیخ که برای بزرگداشت اسطوره‌ و بازیکن سابقش باستین شواین‌اشتایگر از تیم فعلی او شیکاگو فایر آمریکا دعوت کرده بود برای برگزاری یک بازی دوستانه به مونیخ سفر کند، در ورزشگاه آلیانز آرنا موفق شد تیم آمریکایی را 4-0 شکست دهد. اما از مونیخ خبر می‌رسد که لئون گورتزکا ملی‌پوش آلمانی بایرن در نیمه‌ی اول این دیدار از ناحیه‌ی قوزک پا دچار مصدومیت شده و  کادر فنی و هواداران بایرن را نگران کرده است.


گورتزکا در نزدیکی خط دروازه‌ی شیکاگو فایر توسط کریستین دین بازیکن این تیم نقش زمین شد. گورتزکا مدتی روی زمین دراز کشیده بود و در نهایت به نیمکت بایرن اشاره کرد که باید به او رسیدگی شود.  


پزشک بایرن دکتر هانس ویلهم مولر به سرعت بالای سر او حاضر شد ولی خبر خوب این بود که گورتزکا توانست روی پاهای خود بایستد و زمین بازی را شخصاً ترک کند. این درحالی است که روز جمعه بایرن یکی از مهمترین مهره‌های خود کینگزلی کومان را به دلیل مصدومیت مشابهی از دست داده بود. کومان در اولین بازی فصل بایرن در مقابل هوفنهایم مصدوم شد و گفته می‌شود تا چندین ماه دور از میادین خواهد بود. هواداران بایرن امیدوارند هافبک ملی‌پوش تیم محبوب‌شان از بازی بعدی بتواند در ترکیب بایرن به میدان برود.

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا شیکاگو فایر دیدار دوستانه مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.