به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، از لباس سوم بایرن مونیخ برای شرکت در لیگ قهرمانان اروپا به صورت رسمی رونمایی شد تا از امروز در تمامی فروشگاه‌های رسمی بایرن مونیخ و به صورت آنلاین به فروش گذاشته شود.

با اینکه لباس جدید به عنوان لباس سوم مورد استفاده در لیگ قهرمانان اروپا معرفی شده ولی در رقابتهای بوندس‌لیگا و جام حذفی آلمان هم در صورتیکه تشابه با رنگ لباس حریف اقتضا کند، بایرن می‌تواند به جای لباس دوم خود از این لباس جدید استفاده کند.

این لباس محصولی جدید از شرکت آدیداس و در قالب همکاری این کمپانی با سازمان پارلی است، سازمانی که برای کاهش میزان زباله‌های پلاستیکی در اقیانوس‌های دنیا تلاش می‌کند. این لباس سوم هم تا حد زیادی مثل کاور تمرینی دوم پیش از مسابقه‌ی بایرن مونیخ، کاملاً از مواد پلاستیکی بازیافت شده از اقیانوس‌ها تولید شده است.  رنگ خاکستری/آبی این لباس تا حدود شبیه الگوی خاکستری‌ای است که در قسمت بالایی لباس دوم بایرن برای فصل 2016/2017 دیده شده بود. رنگی که خاطرات پیروزی خارق‌العاده‌ی 5-1 بایرن بر آرسنال در ورزشگاه امارات لندن، در رقابتهای لیگ قهرمانان را برای هواداران بایرن زنده خواهد کرد. در این لباس جدید به جای استفاده از یک رنگ ساده به عنوان رنگ پایه، در جلو، پشت و آستین‌ها از الگویی ظریف و پیچیده استفاده شده است.

 

منبع
برچسب ها: آدیداس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.