به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ساندرو واگنر، بازیکن سابق تیم ملی آلمان سه ماه بعد از آنکه به دلیل دعوت نشدن به مانشافت از تیم ملی خداحافظی کرد برای اولین بار درباره‌ی خداحافظی خود از تیم ملی و یواخیم لوو صحبت کرد.

ساندرو واگنر در مصاحبه با روزنامه‌ی بیلد درباره‌ی اینکه آیا سرمربی تیم ملی آلمان، یواخیم لوو با دعوت نکردن او به تیم ملی برای حضور در جام جهانی روسیه دچار اشتباه شده گفت:" حتی اگر بگویم اینطور فکر می‌کنم در ماجرا تاثیری نخواهد داشت. من خیلی دوست داشتم در روسیه بازی کنم ولی یواخیم لوو تصمیم دیگری گرفت. در زندگی هر کسی با چنین تصمیم‌های مهمی روبرو می‌شود".


واگنر که به عنوان مهاجم در بایرن مونیخ بازی می‌کند در ماه مه از طرف یواخیم لوو برای شرکت در اردوی تیم ملی آلمان پیش از سفر به روسیه دعوت نشد. این درحالی بود که در آلمان اکثر قریب به اتفاق کارشناسان واگنر را یکی از کاندیداهای اصلی برای حضور در خط حمله‌ی تیم ملی آلمان می‌دانستند. واگنر که از این تصمیم لوو خشمگین شده بود با تیم ملی کشورش خداحافظی کرد و به انتقاد از سرمربی تیم پرداخت. واگنر در آن زمان گفته بود:" برای من روشن است که کادر فنی تیم ملی به روش همیشگی من یعنی رفتار صادقانه و از جان و دل مایه گذاشتن برای تیم ملی راضی نیست".


اما با وجود همه‌ی آن دلخوری‌ها حالا واگنر در مصاحبه با روزنامه‌ی آلمانی بیلد، از یواخیم لوو با الفاظ مثبت یاد کرده و سعی در ترمیم رابطه‌ی خود با او داشت. واگنر گفت:" من در زمانی که در حال استعفا از تیم ملی بودم متاسفانه نتوانستم آنچه در ذهنم می‌گذشت را خوب منتقل کنم. من همان موقع و برای همیشه سپاسگزار یواخیم لوو خواهم ماند. چون او بود که از من یک بازیکن ملی ساخت. چیزی که همیشه رویای بزرگم بود. با وجود ناراحتی ناشی از عدم دعوت به تیم ملی، این واقعیت را هرگز فراموش نخواهم کرد". صحبت‌های مثبت واگنر در مورد لوو باعث شده برخی رسانه‌های آلمانی مدعی شوند او احتمالاً قصد دارد استعفایش از تیم ملی را نادیده گرفته و بار دیگر به مانشافت برگردد. درحالیکه لوو هم در خط حمله با مشکل بزرگی مواجه است، احتمال قوت گرفتن این سناریو چندان هم کم به نظر نمی‌رسد.

منبع
برچسب ها: ساندرو واگنر یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.