به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رومنیگه قاطعانه اعلام کرد پرونده خروج لواندوفسکی از بایرن مونیخ مختومه است.

کارل هاینتس رومنیگه، نایب رئیس بایرن مونیخ، در مصاحبه ای که با TZ انجام داده، اذعان کرده است از روی شانس با ریبری و روبن تمدید نکرده اند و عملکرد آن ها در دیدارهای پیش فصل، گواه درست بودن این حرکت محسوب می شود.

“اتفاقی قرارداد ریبری و روبن را تمدید نکردیم. مدت ها بررسی کردیم که آیا تمدید قرارداد دو بازیکن 34 و 35 ساله کار درستی است یا خیر، که عملکردشان برابر یوونتوس و منچسترسیتی، کیفیت‌شان را نشان داد. واقعا در سطح جهانی بازی می کنند.


وی در مورد لواندوفسکی هم افزود:

“ از داشتن لواندوفسکی خوشحالیم. بازیکنان کمی در پست او وجود دارند که بتوانیم با لوا مقایسه کنیم. حتی با پیشنهاد 100 یا 150 میلیون یورویی هم او را نخواهیم فروخت. به چنین کیفیت هایی در بایرن نیاز داریم. بازیکنانی که قصد جدایی دارند را درک می کنم. خودم هم موقع رفتن به اینتر این حس را داشتم. اما فلسفه باشگاه ما جا افتاده و این را با مثال لواندوفسکی به همه نشان دادیم که با باشگاه های دیگر که با چنین پیشنهاد هایی وسوسه می شوند، فرق داریم. وقتی بایرن مونیخ بخواهد بازیکنی را نگه دارد، درها برای خروج او بسته خواهد شد

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه روبرت لواندوفسکی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
بابک 1 چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
بله چون در اون صورت باید هزینه کنند یا از بازیکنان بی کیفیتی مثل واگنر استفاده کنند. که در مورد هزینه شما جان رومینیگه را بگیر اما پول رااز او نگیر.
mostafa_khan 0 چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷
چلسی پیشنهاد 105 میلیون دلاری خودش رو به بایرن داد.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.