به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ تابستان آرامی را پشت سر گذاشت و در بازار نقل و انتقالات فعالیتی نداشت.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ در مورد مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرده است. از جمله نقل و انتقالات این باشگاه در تابستان و همچنین ماجرای انتقال بواتنگ.

به نقل از اسکای، صالح حمیدزیچ در مورد بواتنگ اینگونه توضیح داد:

“برای انجام یک انتقال اتفاقات زیادی باید بیفتد از جمله اینکه باشگاه مقابل نیز برای انتقال جدی باشد و در انتقال بواتنگ ما چنین چیزی را احساس نکردیم. تاکتیک پاریسی ها برای جذب بواتنگ خنده دار بود. شما نباید باعث رنجش کسی شوید اما اصلا نمی توانید این کار را با بایرن مونیخ بکنید.
 

وی در مورد بنجامین پاوار نیز توضیح داد:

“من تنها می توانم بگویم او یک بازی بسیار بسیار خوب است. هر چیز دیگری که شما در رسانه ها می بینید تنها گمانه زنی و شایعه است.
 

وی همچنین در مورد اینکه چرا بایرن در تابستان بازیکنی به خدمت نگرفت گفت:

“ما ترکیب بسیار خوبی داریم. جذب بازیکن به نوعی نشان از یک ضعف است چرا که نشان می دهد شما به بازیکنان کنونی خود اطمینان کافی ندارید

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
Rasol Bayern 1 یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸
به نظرم اگر بازیکنان مثل گیرزمان یا دیبالا در بایرن باشند آنها موفق تر عمل می کنند و خدمت نگرفتن بازیکن های مختلف در پست های گوناگون در اواسط فصل یا در اواخر فصل اگر بازیکنی دچار مصدومیت بشوند آن موقع هم مقامات تیم بایرن باز می توانند بگویند آنها ترکیب خوبی دارند؟؟؟؟مسلما نه پس بنابراین نه آقای هوینس باید بهانه جویی کنند نه مدیر ورزشی تیم بگویید که ما ترکیب خوبی داریم درسته خط آتش تیم بایرن مثلث خوبی دارند اما غافل نشویم ریبری و روبن دیگر تمام نود دقیقه را پر انرژی نمی توانند با قدرت ظاهر شوند از سویی تیمهای سطح پایین مانند تیم لایپزیک با آن شیوه ای که بازی می کنند بازیکنان اصلی تیم بایرن را ناکار می کنند و به نظرم مربی این تیم انگار دشمنی دارد وگرنه اسم آن فوتبال؛تماشاگر پسند نیست شیوه آن فوتبال بیشتر شبیه جنگ است تا فوتبال و اگر با قدرت در مقابل تیم لایپزیک ایستادگی کنند و آنها را متنبه کنند دیگر از این دست اتفاقات رخ نخواهد داد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.