به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مونیخی‌ها شب گذشته با دست پر از مرسدس‌بنز آرنا، ورزشگاه خانگی اشتوتگارت خارج شدند. شاگردان نیکو کواچ 3 بر صفر برابر اشتوتگارت برنده شدند و به 3 امتیازی دیگر در فصل جدید بوندس‌لیگا رسیدند. در ادامه نظر مربیان و بازیکنان دو تیم را راجع به بازی می خوانید.

نیکو کواچ:

نمایش خیلی خوبی بود. باید به تیمم به خاطر این بازی تبریک بگویم. من کاملا راضی هستم. تا کنون 4بازی رسمی داشتیم و در همه آنها خوب کار کردیم. امروز هم خوب بازی کردیم و 12 ضربه کرنر داشتیم در حالی که حریف هیچ ضربه کرنری نداشت. در زمین حریف بازی می کردیم و مالکیت توپ در اختیار ما بود. موقعیت های گل خوبی ایجاد کردیم. برای گورتسکا خوشحال هستم. او در پیش فصل هم نمایش های خوبی داشت. او در این بازه کمتر از هم تیمی هایش فرصت بازی پیدا کرد. ولی امروز این احساس را داشتیم که او انتخابی خوب برای حضور در میدان است. لئون قابلیت بالایی در ایجاد فضا برای سایر بازیکنان دارد. درضمن او خیلی محکم بازی می کند و سرعت بالایی دارد. او می تواند در شرایط مختلف، کمک حال تیم باشد. گورتسکا با یک شوت از فاصله 16متری دروازه را باز کرد و بازی برای ما آسان تر شد. خوشحالم که در دومین بازی اش در بوندس لیگا با پیراهن بایرن، اولین گلش را به ثمر رساند.

 

توماس مولر:

با جدیت خیلی خوبی وارد بازی می‌شویم. هر کس که تماشاگر بازی ما باشد، می‌بیند، آرین روبن، فرانک ریبری و روبرت لواندوفسکی چقدر جدی و مصمم هستند.این نفرات در واقع در خط حمله ما بازی می‌کنند. به نظرم از یک سمت بحث هماهنگی اعضا مطرح می‌شود و از طرف دیگر این نکته حائز اهمیت است که چطور خوب بازی می‌کنیم.

 

لئون گورتسکا:

خیلی خوشحالم. عادت ندارم به صورت بازیکن تعویضی به میدان بروم و خیلی خوشحالم که از ابتدا در ترکیب اصلی تیم بودم. انگیزه بالایی داشتم چون اولین بار بود که در بوندس لیگا در ترکیب اصلی بایرن بودم. می خواستم به هم تیمی هایم ثابت کنم می توانم به تیم کمک کنم.

 

تایفون کورکوت (سرمربی اشتوتگارت):

نیمه اول یکپارچه بازی کردیم. به قدر کافی جنگنده نبودیم.دل و جرات کافی نداشتیم.اما نیمه دوم کار سخت‌‌‌تر شد. مجبور بودیم نتیجه بازی را مقابل تیمی درجه یک عوض کنیم.می‌خواستیم جنگنده‌تر توپ را تصاحب کنیم و مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم.اما به این اهداف نرسیدیم. هیچکس نمی‌تواند راضی باشد.اما باید دقت کنیم.چون این نتیجه در دومین هفته فصل جدید رخ داد.

 

ماریو گومز (بازیکن اشتوتگارت):‌

وقتی شروع به کار خوبی نداشته باشی و در بازی برابر حریفی مثل بایرن قرارگیری، مسلم است که کار سخت می‌شود. حس می‌کنم از نظر روحی کمی از شرایط مناسب فاصله داشتیم.در حالیکه بایرن با اعتمادبنفس بسیار بالایی وارد بازی شد.آنها مربی جدیدی دارند وی می‌خواهند مقابل رقبا خودی نشان دهند. وقتی گل اول را دریافت کردیم، امید خود را برای کسب برد یا مساوی از دست دادیم.

برچسب ها: اشتوتگارت بوندسلیگا
دیدگاه ها
Rasol Bayern 1 یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷
گومز نه تنها در تیم باشگاهی عملکرد ضعیفی دارد بلکه در تیم ملی آلمان هم بعنوان یک بازیکن بیکار که عملا تیم ملی آلمان انگار ده نفره بازی می کنند از این جهت خوب شد که از تیم ملی خداحافظی کرد و تیم بایرن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باید قوی و پر قدرت تیمها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد کاری که هموطن آقای کواچ در تیم ملی کرواسی در جام جهانی انجام داد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.