به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس باشگاه بایرن مونیخ اولی هوینس به مسئولین پاری سن ژرمن توصیه کرد مدیر ورزشی خود آنترو هنریک را عوض کنند.

علت ناراحتی هوینس و دیگر مسئولین بایرن مونیخ از مدیر ورزشی پی اس جی، نحوه‌ی مذاکرات فرانسوی‌ها با بایرن برای به خدمت گرفتن جروم بواتنگ بوده است.


قهرمان فصل گذشته‌ی لو شامپیونا، پاری سن ژرمن، از ابتدای تابستان جاری برای جذب جروم بواتنگ، مدافع ملی‌پوش آلمانی تلاش می‌کرد اما در نهایت قرارداد این بازیکن تا پایان مهلت نقل و انتقالات نهایی نشد. علاوه بر بواتنگ، گفته می‌شود باشگاه بزرگ فرانسوی به رناتو سانچز، بازیکن دیگر بایرن مونیخ هم نظر دارد.


اما پیدا است که تلاشهای پی اس جی که توسط هنریک، مدیر ورزشی باشگاه پاریسی مدیریت می‌شد کام اولی هوینس را تلخ کرده و او را به انتقاد تند از هنریک واداشته.


هوینس گفت:" توصیه‌ی من به پاری سن ژرمن این است که مدیر ورزشی خود را عوض کنند. این مرد برای تصویر باشگاه مهره‌ی خوبی نیست. پاری سن ژرمن اگر می‌خواهد یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا باشد نمی‌تواند چنین کسی را به عنوان مدیر ورزشی داشته باشد".


هوینس اضافه کرد:" ما از آنها 50 میلیون یورو خواستیم چون نمی‌خواستیم بواتنگ را از دست بدهیم و می‌دانستیم پاری سن ژرمن حاضر نیست چنین مبلغی پرداخت کند. یکی دیگر از هدف‌های ما راضی نگه داشتن سرمربی تیم‌مان بود چون او به هیچ وجه نمی‌خواست بواتنگ از تیم جدا شود".


انتقاد از هنریک در بایرن مونیخ تنها به هوینس خلاصه نمی‌شود و مدیر ورزشی این باشگاه حسن صالح حمیدزیچ هم انتقادهای مشابهی را به او وارد کرده است.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس پاریسن ژرمن
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.