به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کاپیتان تیم ملی آلمان در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

تیم فوتبال آلمان در نخستین بازی خود در لیگ ملت های اروپا باید به مصاف تیم فوتبال فرانسه برود. در همین بین بازیکنان تیم ملی آلمان در کنفرانسی حاضر شده اند. توماس مولر نیز در این کنفرانس حاضر بود.

به نقل از اسپورت وان، مانوئل که پس از مدت ها مصدومیت در جام جهانی درون دروازه آلمان قرار گرفت نیز در این کنفرانس مطبوعاتی حاضر بود.

“بازی کردن مقابل چنین حریفانی (فرانسه) بهترین اتفاقی است که می تواند برای ما رخ دهد. ما می خواهیم نشان دهیم که چه کار هایی می توانیم انجام دهیم و امیدوارم بازی را هم ببریم.
 

وی در مورد آنالیز نقاط ضفع تیم ملی آلمان نیز گفت:

“هر کس در تیم مسئولیت خودش را می داند و ما ارتباط خوبی با کادر فنی تیم داریم. آنالیز های زیادی انجام شده است این بسیار مهم است که جمع بندی خوبی از آن ها انجام دهیم. باید تلاش کنید تا همه چیز را به بهترین شکل پیش ببرید تا بتوانید فوتبالی خوب ارائه دهید.
 

نویر در مورد سرمربی تیم ملی آلمان نیز صحبت کرد.

“ما مدت بسیار زیادی است که او را می شناسیم. ما بعد از جام جهانی بسیار ناراحت بودیم اما او مصمم بود و برنامه ای برای آینده داشت. او به ما نشان داد که می خواهد چه کند و این طور می شود گفت که به سان بازیکنان تشنه موفقیت است.
 

وی در مورد گوندوعان نیز سخن گفت:

“هر کسی که جزوی از این تیم است از حمایت کامل ما برخوردار است فارغ از هر اسم یا باشگاهی که دارد. ما تبعیضی برای کسی قائل نمی شویم. ما باید پشت هم باشیم.
 

وی در ادامه افزود:

“می خواهیم به زمین برگردیم و فوتبال بازی کنیم و همه ما می دانیم چه چیزی می خواهیم. به دنبال پر کردن تمام ورزشگاه در بازی با فرانسه هستیم و این نشانه خوبی خواهد چرا که به این معنی است که هواداران مشتاق دیدن بازی ما هستند. همه ما انگیزه لازم را داریم تا وقتی بعد از بازی در آینه به خود نگاه می کنیم بگوییم که بازی خوبی انجام دادیم و هواداران راضی هستند.
 

وی در مورد نسل جدید بازیکنان تیم ملی نیز گفت:

“تیم ملی برای ادامه حیاتش نیاز به بازیکنان جدید دارد. فلسفه بازی ما این است بازیکنان جدید می آیند اما در اینجا رشد می کنند. درست مثل چیزی که برای خود ما رخ داد و حالا این نسل از بازیکنان را ساخته ایم.
 

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.