به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مولر در مورد وضعیت تیم ملی آلمان صحبت کرده است.

در حالی که بازی های باشگاهی برای برگزاری بازی های ملی تعطیل است، اروپایی ها خود را برای آغاز تورنمنت جدیدی به نام لیگ ملت های اروپا آماده می کنند. تیم ملی آلمان یکی از تیم های سطح A این مسابقات است.

به نقل از اسپورت وان، توماس مولر در کنفرانس خبری تیم ملی آلمان حاضر بوده است و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است. وی پیش از این نیز از حمایت بازیکنان آلمان از ایلکای گوندوعان گفته بود.

“من فکر می کنم فرمت لیگ ملت های اروپا عالی است. هر چند که نقد هایی در مورد جنبه تبلیغاتی داشتن این مسابقات وجود دارد اما فکر می کنم عنوان یک بازیکن باید از این فرصت برای ایجاد آمادگی استفاده شود. بازی روز پنجشنبه مقابل فرانسه یک بازی نمادین است و ما می خواهیم این بازی را بسیار خوبی انجام دهیم و سپس به فکر موقعیتمان در جدول خواهیم بود. بی شک گرفتن نتیجه مهم است و ما کار بسیار سختی مقابل بهترین تیم جهان در پیش داریم. بازی مقابل فرانسه چالش بزرگی است.
 

“بی شک ما قصد داریم خودمان را به همگان ثابت کنیم و برای این امر مشتاقیم و می خواهیم چیز های بیشتری به هواداران خود نسبت به بازی های قبل نشان دهیم. ما خود را برای بازی مقابل فرانسه آماده می کنیم. بی شک دفاع کردن از دروازه بیشتر از قبل در تفکرات تیمی ما جای گرفته است.
 

وی در مورد اینکه آیا آلمان دست از بازی مالکانه می کشد نیز گفت:

“این بیشتر به حریفان ما بستگی دارد اما می خواهیم با تغییراتی این کار را ادامه دهیم چرا که وقتی صاحب توپ هستیم، بهتریم اما نمی خواهیم تغییراتی ایجاد کنیم که برایمان موفقیتی در پی ندارد.
 

وی در مورد عملکرد آلمان در جام جهانی نیز گفت:

“فکر می کنم تمام بازیکنان به صورت کامل انگیزه لازم را داشتند. گفتن این جمله که ما 100 توان خود را به کار نگرفتیم یا انگیزه کافی نداشتیم، یک توجیه ساده است. می خواهیم شرایط را تغییر دهیم و کاری کنیم تا هواداران شاهد یک بازی مقتدرانه از ما باشند و به روز های سابق باز گردیم. بیرون از زمین صحبت های زیادی می شود کرد اما آنچه در زمین رخ می دهد مهم است و در روز پنجشنبه می خواهیم یک بازی مقتدرانه از خود نشان دهیم.
 

“ما از نقاط ضعف خود آگاهیم و در طول این هفته بر روی آن ها کار می کنیم. اگر نتیجه خوبی کسب شود، یعنی همه کارشان را درست انجام داده اند و نباید بیشتر در مورد اینکه چه کسی چه اشتباهی کرده است، صحبت شود.
 

وی در مورد خداحافظی مسوت اوزیل نیز گفت:

“در این مورد باید از سرمربی تیم سوال شود. او یک بازی ساز خوب است که همیشه دوست دارد روبه جلو بازی کند. ما بازیکنان زیادی داریم که می توانند در این پست بازی کنند که هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند و با توجه تاکتیک حریفان می توان از بازیکنان مختلفی در این پست استفاده کرد

منبع
برچسب ها: توماس مولر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.