به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پس از حضور یک ساله در بایرن مونیخ سباستین رودی در مسیر جدایی از این باشگاه قرار گرفته است.

تابستان گذشته بود که سباستین رودی با انتقالی آزاد از هوفنهایم راهی بایرن مونیخ شد ولی به دلیل ترافیک بالای خط هافبک این تیم، رودی فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد. در ماه های اخیر این بازیکن از ادامه حضورش در بایرن مونیخ و تلاش برای به دست آوردن دقایق بازی بیشتر خبر داد اما به نظر می رسد برنامه باشگاه چیز دیگری است. مسئولان باشگاه چندین بار در مصاحبه های خود در روزهای اخیر اعلام کرده اند که به دنبال فروش حداقل دو هافبک خود هستند و یکی از این دو بازیکن می تواند سباستین رودی باشد.

پس از انتصاب کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید ناپولی خبرهایی مبنی بر علاقه کارلتو به شاگرد سابقش مطرح شد ولی این خبر خیلی زود از تب و تاب افتاد. بیلد در شماره جدید خود که روز پنج شنبه منتشر می شود در مطلبی از علاقه رالف رانگنیک سرمربی و مدیر ورزشی باشگاه آر بی لایپزیش به جذب رودی خبر داده است، علاقه ای که بسیار جدی تر از این شایعه به نظر می رسد. کریستین فالک خبرنگار بیلد نیز این خبر را تایید کرده است.

پس از جدایی نبی کیتا از لایپزیش مسئولان فنی این تیم به دنبال جذب یک بازیکن جدید در میانه میدان بوده اند ولی تاکنون در جذب چنین بازیکنی ناکام مانده اند.

منبع
برچسب ها: سباستین رودی لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.