به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان بایرن برای شرکت در بازی‌های تیم‌های ملی خود به مرخصی رفته‌اند، نیکو کوواچ با بازیکنان خود پا به توپ شد تا نشان دهد هنوز فوتبالیست قابلی است.

نیکو و برادرش رابرت از این فرصت استفاده کردند تا به تیم نشان دهند همچنان از روزهای فوتبالی خود فاصله‌ی زیادی نگرفته‌اند. به گزارش وبسایت بایرن مونیخ، بازیکنان حاضر در تمرین از دیدن بازی نیکو کوواچ سرمربی‌شان شگفت‌زده شده بودند.


بایرن مونیخ در فصل جاری دو بازی در بوندس‌لیگا انجام داده و در این دو بازی شش گل به ثمر رسانده. کوواچ برای اینکه تیمش در بازی‌های بعدی هم به این نرخ بالای گلزنی ادامه دهد در تمرینات دیروز هشت دروازه در زمین کاشته بود تا بازیکنانش با هشت دروازه بازی کنند. سرژ گنابری و هم‌بازی‌هایش از این تمرین گلزنی کاملاً راضی بودند و بازیکنان بایرن یکی از شادترین تمرینات روزهای اخیرشان را پشت سر گذاشتند.


دو دروازه‌بان حاضر در تمرین، سون اولریش و ران توربن هوفمان کار بسیار سختی داشتند چون باید دو نفری از تمام دروازه‌ها دفاع می‌کردند. بازیکنان قرمزپوش بایرن یکی بعد از دیگری دروازه‌ها را باز می‌کردند. هواداران حاضر در ورزشگاه از دیدن این صحنه‌ها سر ذوق آمده بودند. با وجود غیبت بسیاری از بازیکنان بایرن که برای شرکت در بازی‌های تیم‌های ملی‌شان رفته‌اند، این برنامه‌ی کوواچ باعث شد تمرین روز چهارشنبه‌ی بایرن، تمرین شاد و مفیدی باشد. سپس نیکو کوواچ سرمربی تیم به همراه براردش رابرت به جمع بازیکنان پیوست تا در این تمرین پا به توپ شود.


وقفه‌ای که در شروع کار بوندس‌لیگا پیش آمده مسلماً به ضرر باشگاه‌ها خواهد بود ولی دست‌کم بازیکنان بایرنی که برای شرکت در بازی‌های ملی مونیخ را ترک نکرده بودند دیروز فرصت خیلی خوبی بدست آوردند تا رابطه‌ی خود را با سرمربی‌شان بهبود بخشیده و مستحکم‌تر کنند.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.