به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ صحبت‌ها در مورد اینکه انتقادات اخیر از اوزیل نژادپرستانه بود را رد کرده است.

ماه گذشته اوزیل 29 ساله به خاطر انتقاداتی که از او پس از انتشار عکس در کنار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مطرح شد، از تیم ملی آلمان کناره گیری کرد.  پس از این تصمیم، موج انتقادات بیشتر شد و حتی کار تا رئیس باشگاه بایرن مونیخ، اولی هوینس هم رفت که انتقادات تندی از اوزیل مطرح کرد. اخیرا ایجنت اوزیل مدعی شده که انتقادات از اوزیل به خاطر ریشه ترکیه ای او بوده و منتقدین را به نژادپرستی متهم کرد و حال رومینیگه این صحبت ها را به کل رد کرد.
او گفت:"  این یک افسانه است که توسط ایجنت اوزیل گفته شده و از این بابت ناراحت هستم. ایجنت‌ها این روزها بیانیه های زیادی منتشر می‌کنند، مصاحبه های زیادی انجام می‌دهند که اکثرا هم خیالی است. هیچ تمایلی ندارم در مورد موضوع اوزیل صحبت کنم.  به نظرم این موضوع هیچ ربطی به نژادپرستی نداشته است. مسوت اوزیل عکسی با کسی گرفت که خیلی محبوب نیست و این اتفاق افتاد."

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه مسوت اوزیل تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
Peyman Kahn 0 جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵
اوزیل خیلی کوته فکره ... حتی اگه ناراحت هم بود نباید اینجوری با اون مقاله تند و تیز خداحافظی میکرد الان یک ملت و ملیون ها هوادار بین المللی به چشم یک خائن بهش نگاه میکنن، دیگه کسی برای زحماتی که برای آلمان کشیده قدردانش نیست و باقی مردم دنیا هم به چشم یک قربانی نژاد پرستی یا هر چیز دیگه ایی بهش نگاه میکنن در هر دو صورت بازنده نهایی خوده مسوته میتونست خیلی آروم به بهانه میدون دادن به جوونا از تیم ملی خداحافظی کنه واز همه تشکر کنه اونجوری تا آخر قهرمان جهان میموند
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.