به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، امشب و در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا، 2 تیم مدعی آلمان و فرانسه به مصاف هم خواهند رفت.

تورنمنت جذاب لیگ ملت های اروپا امروز آغاز خواهد شد و در مهم ترین دیدار دو تیم آلمان و فرانسه در شهر مونیخ با هم پیکار خواهند کرد. بعد از نمایش ضعیف ژرمن ها در جام جهانی، یوواخیم لوو به دنبال ایجاد تغییرات بزرگی در تیم ملی است و بازگشت لروی سانه و غیبت مسوت اوزیل بی شک از مهم ترین اتفاقات ترکیب جدید آلمان در بازی امشب خواهند بود. اوزیل مدتی قبل و بعد از جنجال های فراوان به دلیل ملاقات با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از عرصه ملی خداحافظی کرد.

 

از آن سو تیم ملی فرانسه بعد از فتح مقتدرانه جام جهانی و با نسل جوان و فوق العاده خود، مدعی اول قهرمانی در این رقابت هاست و دشان امیدوار است تیمش آمادگی جام جهانی روسیه را حفظ کرده باشد.


در ترکیب فرانسه هوگو لوریس به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود اما بنجامین مندی که فصل را آماده آغاز کرده احتمالا در ترکیب قرار خواهد گرفت و دیگر بازیکنان احتمالا مشابه ترکیب جام جهانی خواهند بود.


آلمان در 3 دیدار آخر خود مقابل فرانسه توفیقی نداشته و آخرین پیروزی آنها به جام جهانی 2014 باز می گردد اما شاگردان دشان امیدوارند همانند یورو 2016 قادر به شکست دادن آلمان بوده و تورنمنت را با یک پیروزی بزرگ آغاز کنند.

 

ترکیب احتمالی

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی فرانسه لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.