به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در مسابقات لیگ ملتهای اروپا تیم ملی آلمان در مونیخ مقابل فرانسه، قهرمان جهان بدون گل متوقف شد. در ادامه نظر بازیکنان تیم ملی آلمان را راجع به این دیدار می خوانید.

توماس مولر:

ما میل زیادی به بردن داشتیم و تا حدودی هم به این مهم نزدیک شده بودیم چرا که شانس‌های گلزنی خوبی در این مسابقه داشتیم که به گل تبدیل نشدند. ما بازی را در اختیار داشتیم و به تیم حریف اجازه ندادیم که بتواند در ضد حملات به سمت دروازه ما برود و ایجاد موقعیت کند. چیزی که برای ما نا امید کننده بود، استفاده نکردن از موقعیت‌‌های گل خوبی بود که ساخته بودیم و از دست دادن‌شان مانع از برد ما شد.

 

تونی کروس:

تمام برنامه‌های که برای این بازی مد نظر داشتیم، در زمین انجام دادیم.می‌خواستیم یکپارچه بازی کنیم.فکر می‌کنم این کار را خوب انجام دادیم. در 45 دقیقه نخست به قهرمان جهان فرصت ندادیم. در نیمه دوم هم توپ و زمین را خوب کنترل کردیم. تنها نکته تاسف‌بار این است از موقعیت‌های خود به گل نرسیدیم.

 

متس هوملس:

تمام توان خود را گذاشتیم که با ثبات بازی کنیم. هدف ما این بود که ابتدا از دفاع شروع کنیم.بدون این که به حریف فرصت دهیم و اشتباه کنیم. به نظرم این کار را مقابل تیم قهرمان جهان به خوبی انجام دادیم. آنچه در روسیه اتفاق افتاد، یک حادثه بود. تیم ما پتانسیل بالایی دارد و به مرور این توانایی را در بازی های بعدی نشان خواهد داد. به نظرم با این تساوی خانگی گامی محکم در مسیر بازگشت به قدرت‌نمایی‌های گذشته برداشتیم.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی فرانسه لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.