به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آدریان رابیو، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن مورد توجه چندین و چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است.

شرایط این هفته‌های رابیو را همه می‌دانند. او پس از تابستانی جنجالی که با عدم دعوت به جام جهانی روسیه و سر باز زدن او از تمرین در تیم رزروهای فرانسه همراه بود، دوران جدیدی را زیر نظر توخل آغاز کرد. سرمربی آلمانی تاکنون رابیو در همه بازی‌ها در ترکیب تیمش قرار داده و بارها اعلام کرده به کیفیت و پتانسیل رابیو باور دارد اما این را هم می‌گوید که تصمیم نهایی با خود او است.

رابیو تنها تا پایان این فصل با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و علی رغم همه تلاش‌های باشگاه، او هنوز با تمدید قراردادش موافقت نکرده است. به جز مسائل مالی، بحث پست بازی و تعداد سال‌های قرارداد جدید هم مورد بحث است. رابیو نمی‌خواهد برای 5 سال دیگر هیچ گزینه دیگری جز بازی در پارک ده پرنس نداشته باشد چون او پیشتر هم اعلام کرده که همه فوتبالش را در لوشامپیونه نخواهد بود.

امروز نشریه اکیپ اعلام کرد به جز بارسلونا، یوونتوس، تاتنهام و منچسترسیتی، اخیرا بایرن مونیخ و چلسی نیز تماس‌هایی با نزدیکان رابیو برقرار کرده‌اند تا تمایل این بازیکن به بازی در این باشگاه‌ها را جویا شوند. بنابراین رابیو چنانچه تصمیم به جدایی از پاری سن ژرمن بگیرد، آزاد است از میان بهترین باشگاه‌های دنیا انتخاب کند.

ناگفته نماند که پاریس یونایتد، رسانه معتبر و نزدیک به پاری سن ژرمن تایید کرد که رابطه رابیو با آنترو هنریکه، مدیرورزشی این باشگاه اصلا خوب نیست.

منبع
برچسب ها: آدریان رابیو پاریسن ژرمن چلسی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.