به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، متس هوملس در جریان دیدار آلمان و فرانسه در لیگ ملتها با پیراهن مانشافت به میدان رفت اما در بازی مقابل پرو نیمکت‌نشین بود.

علت نیمکت‌نشینی هوملس اما تصمیم یواخیم لوو برای استفاده از دیگر مدافعین و محک زدن آنها به صورت گردشی نبود. بنا به اعلام روزنامه‌ی آلمانی آبند زایتونگ در اولین جلسه‌ی تمرینی بایرن بعد از پایان بازی‌های دوستانه‌ی ملی، هوملس در تمرینها شرکت نداشته و به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه‌ی رباط آشیل تحت درمان بوده. پزشکان بایرن مونیخ درباره‌ی امکان بازگشت هوملس به ترکیب تیم اظهارنظر نکردند تا فوتبال‌دوستان و هواداران بایرن برای پیدا کردن پاسخ این سوال تا روز شنبه و دیدار بایرن مونیخ و بایر لورکوزن منتظر بمانند.


یواخیم لوو بعد از بازی تیمش مقابل فرانسه گفت که هوملس در آن بازی از درد پا شکایت داشته و به همین خاطر لوو ترجیح داده او را در مقابل پرو نیمکت‌نشین کند. لوو گفته بود:" مصدومیت متس خیلی مهم نیست. ولی ما حاضر نیستیم دست به ریسک بزنیم".


اگر هوملس مجبور باشد در بازی بایرن و لورکوزن هم در کنار خط بنشیند، بایرن مشکل چندانی پیدا نخواهد کرد چرا که نیکلاس سوله این روزها آماده به نظر می‌رسد و می‌تواند به خوبی جای خالی او را پر کند. ولی با توجه به اینکه فعلاً هیچ چیز روشن نیست، هواداران بایرن باید تا روز شنبه منتظر بمانند تا ببینند مشکل مصدومیت مدافع محبوب‌شان چقدر جدی است ؟

منبع
برچسب ها: متس هوملس تیم ملی آلمان تیم ملی فرانسه تیم ملی پرو مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.