به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، خامس رودریگز امسال دومین فصل حضور در بایرن مونیخ را پشت سر می‌گذارد ولی این احتمال وجود دارد که او همچنان به دنبال بازگشت به تیم اصلی‌اش رئال مادرید باشد.

در گزارشی که نشریه‌ی آلمانی کیکر درباره‌ی خامس منتشر کرده به این واقعیت اذعان شده که مسئولین بایرن مونیخ از این بابت نگران هستند که نکند این ملی‌پوش کلمبیایی در پایان فصل جاری تصمیم بگیرد آلیانس آرنا را ترک کرده و راهی رئال مادرید شود. این اتفاق کاملاً ممکن است چرا که خامس با یک قرارداد دوساله به عنوان بازیکن قرضی از رئال به بایرن منتقل شده و در پایان فصل جاری مهلت دوساله‌ی قرارداد قرضی او به پایان می‌رسد. البته بر اساس این قرارداد، بایرن از این حق برخوردار است که در پایان مهلت دوساله، خامس را رسماً خریداری کند ولی واقعیت این است که اگر خامس به بازگشت به رئال اصرار کند، بایرن عملاً نمی‌تواند مانع او شود.


خامس همیشه از عشق و علاقه‌ی خود به رئال بی‌پرده صحبت کرده. حتی در جریان دیدار دو تیم بایرن و رئال در لیگ قهرمانان اروپای 2018، هواداران بایرن از او به خاطر احترام بیش از حدی که برای تیم سابقش قائل بوده به شدت انتقاد کردند. این ستاره‌ی خط میانی سال گذشته در دوران هدایت بایرن توسط یوپ هاینکس و کارلو آنچلوتی کم کم به اوج آمادگی بازگشت ولی امسال تا اینجای فصل برای سرمربی جدید بایرن، نیکو کوواچ یک بازیکن فیکس نبوده است.


خامس امسال تابستان هم با رئال مادرید صحبت‌هایی داشت و به نظر می‌رسید بازگشت او به برنابئو امکان‌پذیر باشد ولی بعد از انتشار این اخبار، خامس هم به مسئولین بایرن مونیخ و هم به هواداران این باشگاه اطمینان داد که بعد از کمک‌های زیادی که بایرن به او کرده تا بار دیگر به اوج آمادگی باز گردد، دست قرمزهای مونیخ را در حنا نخواهد گذاشت.  


از سوی دیگر، با اینکه بازگشت خامس برای رئال وسوسه‌کننده خواهد بود ولی با وجود ستاره‌هایی مثل بیل، آسنسیو، سبایوس، کوواچیچ، وینسیوس و به زودی رودریگو، بعید به نظر می‌رسد رئال برای اضافه کردن ستاره‌ی دیگری به خط میانی‌اش عجله‌ و میل چندانی داشته باشد. باید تا پایان فصل جاری صبر کرد و دید در نهایت آینده‌ی ستاره‌ی کلمبیایی بایرن در کدام باشگاه رقم خواهد خورد؟

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.