به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتیوس اسطوره‌ی بایرن مونیخ معتقد است تیم محبوبش امسال یکی از بخت‌های اصلی فتح لیگ قهرمانان اروپا است.

بایرن در گروه E لیگ قهرمانان با تیم‌های بنفیکا، آژاکس و آ ا ک آتن همگروه شده و بخت اول صدرنشینی در این گروه به حساب می‌آید. بایرن مونیخ در بدترین پیش‌بینی‌ها حداقل می‌تواند به مرحله‌ی حذفی لیگ قهرمانان صعود کند.


لوتار ماتیوس در گفتگو با شبکه‌ی اسکای آلمان گفت انتظار دارد بایرن در مرحله‌ی گروهی شش پیروزی بدست بیاورد. ماتیوس همچنین اعلام کرد به اعتقاد او تیم‌های کمی شانس زیادی برای فتح لیگ قهرمانان امسال دارند ولی بایرن مونیخ بدون شک یکی از آنها است. ماتئوس به این اشاره کرد که عملکرد موفق تیم‌های بوندس‌لیگایی در لیگ قهرمانان برای فوتبال آلمان بسیار مهم است. در این فصل علاوه بر بایرن مونیخ، تیم‌های بوروسیا دورتموند، شالکه و هوفنهایم هم از بوندس‌لیگا در لیگ قهرمانان حضور دارند.


ماتیوس گفت:" با نهایت احترام به تیم‌های دیگر، من انتظار دارم شش پیروزی بدست بیاوریم. ولی باید مراقب باشیم. فوتبال آلمان عظمت سابق خود را از دست داده. حالا زمان آن است که نشان دهیم چند مرده حلاجیم. تیم‌های آلمانی باید بدانند که حالا دیگر فقط برای منافع باشگاه‌شان به میدان نمی‌روند بلکه برای منافع ملی کشور بازی می‌کنند".


بایرن لیگ قهرمانان را از هفته‌ی آینده با سفر به پرتغال آغاز خواهد کرد. بایرن در ورزشگاه استادیو دا لوز به مصاف بنفیکا خواهد رفت، بازی‌ای که دشوارترین مصاف بایرنی‌ها در مرحله‌ی گروهی خواهد بود. بنفیکا با اینکه فصل گذشته با توجه به گذشته‌اش تا حدودی ناامیدکننده ظاهر شده ولی پرتغالی‌ها در گذشته بارها ثابت کرده‌اند که به هیچ وجه نمی‌توانند دست کم گرفته شوند و این کار را برای بایرن بدون شک دشوار خواهد کرد.

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.