به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فرانک ریبری در یک مصاحبه طولانی در مورد بازنشستگی، دورانش در بایرن، نیمکت نشینی و بازیکنان جوان صحبت کرده است.

ریبری هنوز هم یکی از بازیکنان مهم و برجسته بایرن مونیخ آلمان است.

این وینگر فرانسوی اخیرا مصاحبه ای مفصل با کیکر داشته و در مورد مسائل مختلف اظهار نظر کرده است.

“در سال 2007 که به بایرن پیوستم اصلا فکر نمی کردم این همه سال برای این باشگاه به میدان بروم و این همه افتخار به دست بیاورم. من هیچ وقت یک نیمکت نشین نبودم. همیشه در بالاترین سطح بودم و در ترکیب اصلا قرار داشتم. 11سال! هیچ وقت به رفتن از بایرن فکر نکردم. بله پیشنهادات زیادی بود. مثلا از چین پیشنهادی با رقمی بسیار بالا داشتم. ولی ماندم.
 

وی در ادامه افزود:

“من لیگ قهرمانان اروپا را دوست دارم و می خواهم یک بار دیگر قهرمان این رقابت ها شوم. وقتی در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان سه یا چهار بازیکن اصلی تیم را به خاطر مصدومیت در کنار خود نمی بینید، کار بسیار مشکل تر می شود. متاسفانه در چند سال اخیر همیشه این مشکل را داشتیم.
 

و اما حواشی مربوط به ناراحتی ریبری از نیمکت نشینی:

“مردم فکر می کنند وقتی در ترکیب اصلی نیستم عصبانی می شوم. نه این درست نیست. همه چیز به رابطه شما با مربی تیم بستگی دارد. ما رابطه خوبی با نیکو کواچ دارم و یک آدم مغرور نیستم که فقط به خودم فکر کنم.
 

آیا ریبری به بازنشستگی فکر می کند؟

“خیلی زود است بخواهیم در این باره حرف بزنیم. فکر می کنم یک فصل دیگر هم بازی کنم. اول اجازه دهید ببینیم در فصل جاری چه اتفاقی می افتد. من هرگز خودم را تحت فشار قرار نمی دهم. باید مسائل را به خوبی تجزیه و تحلیل کرد و بعد تصمیم گرفت. من هنوز هم انگیزه بالایی دارم. من جاه طلب هستم. من دستاوردهای زیادی داشتم ولی هیچ وقت نگفتم این دیگر سال آخر من است. در این سن نمی توانید دقیقا بگویید تا کی به بازی کردن ادامه می دهید ولی من می خواهم تا 38سالگی در این سطح بازی کنم.
 

و نظر فرانک در مورد بازیکنان جوان:

“بازیکنان جوان نباید تنبل باشند و پشتکارشان را از دست بدهند. اگر به عنوان مثال در تمرین هستیم و یک مسابقه دو برقرار است نباید من با 35سال سن سریع تر از یک بازیکن 20ساله بدوم. وقتی می بینم بازیکنان بی انگیزه هستند به آنها می گویم وقتی من به سن شما بودم، در سرزمین مادری ام در شمال فرانسه بودم و هیچ ایده ای در مورد هیچ چیز نداشتم. شما که در جوانی عضو باشگاه بزرگی چون بایرن مونیخ هستید باید بیشتر تلاش کنید. من به آنها حسادت نمی کنم فقط می خواهم خیلی بهتر کار کنند

منبع
برچسب ها: فرانک ریبری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.