بعد از خبرهای منتشر شده درباره‌ی مصدومیت گورتزکا در تمرینات بایرن مونیخ، این باشگاه اعلام کرد بنا به نظر پزشکان او به مصدومیتی جدی دچار نشده و شرایط او نگران‌کننده نیست.

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنا به اعلام رسانه‌های آلمانی لئون گورتزکا بازیکنی که به تازگی به بایرن مونیخ پیوسته و نیکو کوواچ در چند بازی اخیر بایرن نشان داده برای او برنامه‌های خاصی در ذهن دارد، در جریان یکی از تمرینات این تیم بعد از برخوردی ترسناک با ماکسیم آوودیا، دیگر بازیکن بایرن نقش زمین شده و توسط پزشکان مورد معاینه و بررسی قرار گرفته است. رسانه‌های ورزشی آلمانی ابتدا خبر از مصدومیت جدی گورتزکا داده بودند چرا که به گزارش آنها گورتزکا زمین تمرین را در حالی ترک می‌کرده که ساق پای راستش باندپیچی شده بوده و او در حال راه رفتن لنگ می‌زده.
ولی حالا روزنامه‌ی آبند زایتونگ گزارش داده که گورتزکا به همراه بایرن مونیخ به لیسبون سفر خواهد کرد تا در اولین دیدار این فصل بایرن در لیگ قهرمانان اروپا برای به میدان رفتن در اختیار مربیان تیم باشد.
اما خبرهای مربوط به مصدومیت بایرن تنها به گورتزکا ختم نمی‌شود. فرانک ریبری دیروز به دلیل ناراحتی معده تمرین بایرن مونیخ را از دست داد ولی به گزارش آبند زایتونگ او حالا بهبودی کامل پیدا کرده و در سفر لیسبون به همراه تیمش خواهد بود. به این ترتیب بایرن مونیخ در لیسبون همه‌ی بازیکنان خود به جز کینگزلی کومان، کورنتین تولیسو و رافینیا را به همراه خواهد داشت. سه بازیکنی که به مصدومیت‌های جدی و بلندمدت مبتلا هستند و به این زودی‌ها آنها را در ترکیب بایرن مونیخ نخواهیم دید.

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا فرانک ریبری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.