به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در خانه حریف، 2-0 از سد بنفیکا گذشت.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، کواچ بعد از بازی به ستایش از رناتو سانچز پرداخت:

“ظهر امروز (چهارشنبه) با رناتو سانچز صحبت کردم. به او گفتم که در ترکیب اصلی تیم حضور دارد. به او گفتم "راحت باش. اینجا تو در خانه ات هستی. تو پیش خانواده ات هستی." برای او آرزوی موفقیت کردم و گفتم امیدوارم دو گل بزنی. حالا برای او خوشحالم. او می تواند به خوبی بازی کند. همه ما این را می دانیم. همیشه گفته ام که بازیکنان جوان برای هماهنگ شدن با تیم و جا افتادن، به زمان نیاز دارند. حالا او خوشحال است. گفته بودم که زمان او هم فرا خواهد رسید. او حالا کارش را شروع می کند.
 

وی در ادامه افزود:

“ما می خواستیم بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا را خوب شروع کنیم. می دانستیم بنفیکا تیم فوق العاده ای در اختیار دارد. آنها مستقیم بازی می کنند و سعی می کنند خیلی سریع به هدف برسند. ما باید مبارزه می کردیم. موقعیت های گل خوبی داشتیم ولی نتوانستیم بیشترشان را به گل تبدیل کنیم. زودتر می توانستیم بازی را تمام کنیم. می خواهیم تا جای ممکن در لیگ قهرمانان پیش برویم. باید تمرکزمان را حفظ کنیم. می دانیم که خیلی از تیم ها به دنبال شکست دادن ما هستند.
 

کارل هاینتس رومنیگه هم در این باره اظهار داشت:

“تیم ما خیلی خوب بازی کرد. آنها مصمم بازی کردند و کاملا لایق پیروزی 2-0 بودند. ما کاملا راضی هستیم هرچند می توانستیم گل ها بیشتری بزنیم. شروع موفقیت آمیزی داشتیم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ بنفیکا لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.