به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو در کنفرانس ویژه فیفا برای جام جهانی فوتبال به دلیل عملکرد ضعیف ژرمن ها در روسیه اشاره کرده است.

به گزارش گل، یواخیم لوو در مورد مشکلات آلمان در جام جهانی صحبت کرده است. در کنفرانس جام جهانی فوتبال که توسط فیفا در لندن برگزار شد، مربیان بزرگ تیم های مختلف جهان دور هم جمع شدند. سرمربی 58ساله ژرمن ها هم در میان همکارانش اظهار داشت:

“بعد از مدت ها عملکرد عالی و کسب قهرمانی جهان، ما ویژگی های لازم برای ادامه آن روند را از دست دادیم؛ آتش و اشتیاقی که باید ما را به پیش می راند. و البته حرصی که برای کسب موفقیت و جام مورد نیاز است را دیگر نداشتیم. خیلی از بازیکنانی که مدت ها در تیم ملی کنار هم بودند، در این تورنمنت در فرم خوب شان نبودند. حالا باید یک انگیزه و نیروی محرکه جدید ایجاد کنیم و از بازیکنان جوان در تیم ملی آلمان استفاده کنیم.
 

مارکو فان باستن، بازیکن و سرمربی سابق هلند که این روزها رئیس دپارتمان فنی فیفاست به ستایش از لوو پرداخت:

“ما همیشه در مورد کسانی حرف می زنیم که برنده شده اند. ولی نکته مهم این است که چیزهای جدید را از آنها یاد بگیریم. از یواخیم لوو به خاطر پاسخش تشکر می کنم.
 

بیش از 350 مربی و کارشناس فنی از 190 کشور عضو فیفا در این کنفرانس شرکت کرده اند. اینفانتینو، رئیس فیفا در ابتدای اجلاس سخنرانی کرد و از جام جهانی 2018 روسیه به عنوان یک تورنمنت باورنکردنی یاد کرد و به جادوی فوتبال در جهان پرداخت.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو تیم ملی آلمان جام جهانی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.