بایرن این روزها به جز پیروزی هیچ نتیجه‌ای بدست نمی‌آورد. این باشگاه آلمانی با پیروزی 2-0 مقابل شالکه هفتمین پیروزی پیاپی خود در دوران سرمربیگری نیکو کوواچ را بدست آورد.

این در حالی است که در زمان منصوب شدن کوواچ به عنوان سرمربی بایرن، مسئولین این تیم گمان نمی‌کردند که تیم‌شان با هدایت این مربی جوان، فصل جدید را بهتر و مقتدرتر از سالهای گذشته آغاز کند.

حاکمیت محض بایرن در فوتبال آلمان به حدی رسیده که تصاویر اخیر از جریان پیروزی 2-0 بایرنی‌ها بر شالکه نشان می‌دهد رؤسای این باشگاه، اولی هوینس به عنوان رئیس و کارل هاینتس رومنیگه به عنوان نایب‌رئیس، که در ورزشگاه حضور دارند از گلهای بایرن و پیروزی تیم‌شان آنقدرها مشعوف نشده و به ابراز احساساتی ساده بسنده می‌کنند. به نظر می‌رسد پیروزی در آلمان برای بایرنی‌ها آنقدر عادی شده که دیگر رؤسای بایرن را آنقدرها شاد نمی‌کند.

البته این احساس فقط به هواداران و مسئولین بایرن مونیخ خلاصه نمی‌شود. کریستین هایدل، مدیر ورزشی شالکه بعد از شکست 2-0 تیمش مقابل بایرن مونیخ گفت:" من بعید می‌دانم بایرن مونیخ این فصل حتی یک بازی را با شکست به پایان برساند".

تصاویر منتشر شده از ورزشگاه خانگی شالکه نشان می‌دهد که هوینس و رومنیگه بعد از به ثمر رسیدن گل اول تیم‌شان مقابل شالکه حتی از خوشحالی کردن خودداری کرده و خیلی خونسرد به تماشای میدان ادامه می‌دهند.

وقتی گل دوم بایرن به ثمر می‌رسد، رومنیگه دست خود را مشت کرده و به هوا بلند می‌کند ولی هوینس تنها به یک لبخند اکتفا کرده و بعد سکوهای ورزشگاه را ترک می‌کند.

سوالی که روزنامه‌ی بیلد بعد از انتشار این عکسها مطرح کرده این است که با این اوضاع چه تیمی می‌تواند این بایرن را شکست دهد؟

لئون گورتزکا بعد از پیروزی تیمش مقابل شالکه در پاسخ به این سوال گفت:" صحبت کردن در این مورد هنوز خیلی زود است. خب البته ما تا الان هفت بازی پیاپی را برده‌ایم. ولی هنوز فصل تمام نشده و باید هفته به هفته در تک تک بازی‌ها حواس‌مان باشد و تلاش کنیم. مشکل بایرن این است که همه‌ی تیمها با حداکثر قوا به مصافش می‌آیند. ولی تا این لحظه که همه چیز بر وفق مراد ما پیش رفته".

منبع
برچسب ها: مقالات
دیدگاه ها
Great Kahn 0 دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰
اینکه ما در آلمان یکه تازی میکنیم که چیز جدیدی نیست. حتی بازی با بنفیکا هم چالش چندان سنگینی برای بایرن نبود. عیار واقعی بایرن کواچ را باید بعد از شروع مراحل حذفی چمپیونزلیگ ببینیم. همانجایی که متأسفانه در پنج سال اخیر هیچ توفیقی حتی در حد رسیدن به فینال هم نداشتیم. زنده باد بایرن و هواداران فهیمش. ضمنا خواهشا روی املای اخبار و مقالات دقت بیشتری به خرج دهید
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.