به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ باید به دیدار آگسبورگ برود.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، کواچ پیش از بازی تیمش برابر آگزبورگ در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

“بازی فردا خیلی فشرده خواهد بود. آگزبورگ سبک خشنی دارد و آنها بازیکنان حریف را در تمام نقاط زمین کنترل کرده تحت فشار قرار می دهند. بواتنگ در تمرینات احساس ناراحتی می کرد ولی چیز مهمی نیست. با او صحبت کردم و گفت مشکلی وجود ندارد. تمام بازیکنانی که در تمرین حضور داشتند آماده بازی در دیدار با آگزبورگ هستند.
 

وی در مورد مهاجم ذخیره تیمش افزود:

“ساندرو واگنر حتما فرصت حضور در بازی های تیم را خواهد داشت ولی نمی توانم بیشتر از این چیزی بگویم.
 

و شرایط تیم در خط دفاعی:

“در مورد مدافعان کناری مان باید بگویم کیمیش خیلی آماده است. آلابا هم عملکرد خیلی خوبی دارد. اگر رافینیا می توانست بعد از تعطیلی لیگ به خاطر بازی های ملی، برگردد خوشحال می شدم. باید منتظر ماند و دید او چه زمانی آماده خواهد بود. دفاع سه نفره؟ این هم می تواند یک گزینه برای ما باشد تا در بازی های آینده از آن استفاده کنیم. ولی در مورد شرایط فعلی باید بگویم قصد ندارم سیستم تیم برنده را تغییر دهم.
 

کواچ از هافبک کلمبیایی اش راضی است:

“باید از هامس رودریگز بیشتر گفت. او در چند بازی اخیر خیلی خوب کار کرده و نشان داده که می توانیم روی او حساب کنیم. او همیشه یک راه حل پیدا می کند. از نظر فاز هجومی او همه کار می کند تا تیم را به گل برساند و در بخش دفاعی هم هامس پیشرفت زیادی داشته است. در حال حاضر از تمام بازیکنانم به خاطر عملکردشان در تمرینات و بازی ها راضی هستم.
 

سرمربی جدید بایرن می داند که نباید اسیر غرور شد:

“اگر تعداد بیشتری از موقعیت های گل مان را وارد دروازه حریفان کنیم من خوشحال تر خواهم شد. نمی خواهم بازیکنانم خیال کنند همه چیز عالی و بر وفق مراد است. از بازیکنان و تیم ما ستایش می شود و آنها لایق این تمجید هستند. ولی نباید این نکته باعث شود ما تمرکزمان را از دست بدهیم. اولین باخت بالاخره از راه خواهد رسید. ما باید همیشه از نظر ذهنی و روانی قدرتمند و آماده باشیم.
 

کواچ در پایان در مورد دروازه بان اصلی تیمش گفت:

“پای نویر هیچ مشکلی ندارد و او خیلی راحت تمرین می کند و در بازی ها حاضر می شود. نویر مثل سابق آماده است. او در تمرینات مثل گربه شیرجه می زند.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ آگسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.