به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در دیداری از هفته پنجم بوندسلیگا، در خانه با نتیجه 1-1 مقابل آگسبورگ متوقف شد.

بایرنی ها که در چهار هفته اول فصل جدید بوندس لیگا به پیروزی رسیدند، امشب برابر آگسبورگ به مشکل خوردند و در نهایت به یک تساوی رضایت دادند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما پس سپری شدن دقایق ابتدایی، این بازیکنان آگسبورگ بودند که تا اندازه ای بازی را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 5 به گل برسند اما ضربه کویبی را مانوئل نویر مهار کرد.

پس از آن نوبت بایرنی ها بودند که بر بازی مسلط شوند و اولین موقعیت جدی شان را در دقیقه 11 ایجاد کردند اما مولر و واگنر نتوانستند از ارسال دیدنی گنابری استفاده کنند.

در ادامه بازی متعادل شد اما باز هم این بایرنی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند. از جمله در دقیقه 33 که ضربه سر واگنر می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما از بالای دروازه به بیرون رفت.

چهار دقیقه بعد نوبت رناتو سانچس بود که با شوت از پشت محوطه جریمه شانس خود را امتحان کند اما ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت. در دقیقه 39، اشتباه مانوئل نویر نزدیک بود کار دست بایرنی ها بدهد اما او خوش شانس بود که ضربه بازیکن آگسبورگ دقیقا به جایی رفت که خود او حضور داشت.

در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما از آنها استفاده نکردند و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کردند و این بایرنی ها بودند که خیلی زود به گل رسیدند. روی حرکت خوب گنابری و به هم ریختن خط دفاعی آگسبورگ، روبن صاحب موقعیت شد و بعد از یک حرکت عرضی، با یک شوت تماشایی دروازه را باز کرد.

بایرنی ها می توانستند خیلی زود به گل دوم برسند اما این بار هم دروازه بان آگسبورگ با یک واکنش به موقع، دروازه تیمش را روی ضربه رناتو سانچس نجات داد.

در ادامه بازی متعادل شد و هر چه از زمان بازی سپری می شد، این بازیکنان آگسبورگ بود که بیشتر ابتکار عمل را در دست می گرفتند.

سرانجام تلاش بازیکنان تیم میهمان نتیجه داد و این تیم در دقیقه 86 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در رفت و برگشت به گوتزه رسید و او هم از فاصله ای نزدیک، دروازه را باز کرد.

در دقایق پایانی بایرنی ها فشار زیادی روی دروازه آگسبورگ وارد کردند و چیزی نمانده بود که توسط تیاگو به گل برتری برسند اما ضربه سر از بالای دروازه به بیرون رفت و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. 

منبع
برچسب ها: آگسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.