به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در چارچوب بازی های بوندسلیگا، تیم های بایرن مونیخ و آگسبورگ به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی 1-1 خاتمه یافت. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

نیکو کواچ:

در بوندس‌لیگا وقتی یک تیم با نتیجه‌ی 1-0 پیش می‌افتد این نتیجه خیلی خطرناک است و به هیچ وجه نمی‌شود به آن قناعت کرد. چون هر لحظه ممکن است همه چیز برعکس شود. آوگسبورگ در کل 90 دقیقه خیلی خوب کار کرد. آنها روند بازی‌سازی ما را مختل کردند. برای ما خروج از نیمه‌ی خودمان دشوار شده بود و وقتی هم موفق می‌شدیم وارد نیمه‌ی حریف شویم در استفاده از فرصت‌های خودمان و گل کردن آنها ناموفق بودیم. دوست داشتیم سه امتیاز این بازی را بدست بیاوریم ولی متاسفانه نتوانستیم. حالا سعی می‌کنیم در بازی خارج از خانه‌ی بعدی‌مان در برلین بهتر از این کار کنیم. آگسبورگ که قبل از بازی مقابل بایرن بازی‌های قبلی خود را با شکست‌های پیاپی پشت سر گذاشته بود، کمتر کسی از آن انتظار داشت که در مقابل بایرن موفق به کسب امتیاز شود. سرمربی این تیم مانوئل باوم بعد از بازی گفت:" ما از اینکه توانستیم از آلیانس آرنا با یک امتیاز خارج شویم به خودمان افتخار می‌کنیم. برای رسیدن به چنین موفقیتی یک تیم باید بازیکنانی پرشور و متعهد داشته باشد و بازیکنان ما امروز هم پرشور بودند و هم جدی و متعهد.

 

متس هوملس:

رناتو سانچز در این فصل عالی شروع کرده. او چه در بازی قبلی و چه در این بازی خودش برای خودش موقعیت خلق کرد و یکی از بهترین بازی‌هایش را به نمایش گذاشت. البته سانچز موفق نشد گلزنی کند ولی این چیزی از ارزش او برای بایرن کم نمی‌کند. قدرت رناتو بی‌نظیر است. او فوتبالیستی است که وقتی استارت سرعتی می‌زند هیچ حریفی نمی‌تواند به گرد پایش برسد. ما معمولاً در ترکیب بایرن چنین بازیکنی نداشته‌ایم. رناتو از نظر فیزیک بدنی واقعاً فوق‌العاده است.

 

آرین روبن:

گل من اکنون ارزشی ندارد. وقتی شما جلو هستید باید بازی را ببرید ولی ما از پس این کار برنیامدیم. آگزبورگ با شجاعت و میل زیاد در زمین حاضر شد و بسیار خوب بازی کرد و به نظرم نتیجه بازی خوب خود را گرفت. نمی توان گفت که نتیجه ناعادلانه بود زیرا ما نیز کارمان را خوب انجام ندادیم. باید در بازی صبور تر باشیم و موقعیت های بیشتری خلق کنیم. اغلب پیش می آمد که نمی توانستیم راه حلی در زمین پیدا کنیم اما باید گفت که همان نیمه اول موقعیت هایی داشتیم که می توانستیم بازی را تمام کنیم.
 

رناتو سانچز:

بازی خوبی را پشت سر گذاشتم و از این بابت خوشحالم. البته چند فرصت را از دست دادم و امیدوارم در بازی بعدی بهتر کار کنم چرا که مهمترین چیز برد تیم است. من در تیم جا افتاده‌ام و از این بابت خوشحالم. برای من خیلی مهم بود که بتوانم ریتم بازی خودم را پیدا کنم. من بازیکن جوانی هستم و خیلی چیزها هست که باید یاد بگیرم ولی می‌دانم که اگر به تلاش ادامه دهم، بیشتر و بیشتر به میدان فرستاده می‌شوم.

 

مانوئل بائوم (سرمربی آگسبورگ):

از خود بیخود شدم. اصلا نفهمیدم کدام از بازیکنان گل ما را زدند. این برای خودش ماجراهای دارد. باورکردنی نیست که در مونیخ امتیاز بگیریم و فلیکس گوتسه به بایرنی‌‌ها گل بزند.

برچسب ها: آگسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.