به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لئون گورتزکا که در بازی سه‌شنبه بایرن مونیخ مقابل آوگسبورگ به دلیل مصدومیت از ناحیه‌ی قوزک پا از بازی بیرون رفته بود به دلیل این مصدومیت در بازی امروز جمعه‌ی بایرن مقابل هرتا برلین حضور نخواهد داشت.

با اینکه به نظر می‌رسد مصدومیت گورتزکا جدی نیست ولی به هر حال پزشکان بایرن مونیخ صلاح دیده‌اند که گورتزکا بازی امروز تیمش مقابل هرتا را از روی نیمکت تماشا کند. نیکو کوواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی به این موضوع اشاره کرد و گفت بایرن در روز مسابقه به جای گورتزکا از یکی از بازیکنان تیم زیر 23سال باشگاه استفاده خواهد کرد.

وقتی خبرنگاران با اصرار کوواچ را زیر فشار گذاشتند تا نام بازیکن جایگزین گورتزکا را اعلام کند، کوواچ در نهایت او را جاناتان مایر 18ساله اعلام کرد. مایر در اصل بازیکنی است که در دفاع چپ بازی می‌کند ولی در شرایط اضطراری توان بازی کردن در دفاع وسط یا به عنوان وینگر چپ را هم دارد. کوواچ امیدوار است در بازی مقابل هرتا شرایط اضطراری‌ای پیش نیاید و مایر به صورت ثابت در پست دفاع چپ بازی کند.

روزنامه‌ی بیلد به نقل از کوواچ در توییتی نوشت:" لئون قوزک پایش ضرب دیده و ورم کرده. او نمی‌تواند فردا به میدان برود. به جز او بقیه‌ی بازیکنان همه سالم و آماده هستند. ما یک بازیکن از تیم زیر 23سال همراه‌ می‌بریم، جاناتان مایر. ما او را با خودمان به برلین خواهیم برد".

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا هرتابرلین بوندسلیگا مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.