به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ باید این هفته به مصاف هرتابرلین برود.

بایرن مونیخ با تساوی برابر آگزبورگ، رکورد 100درصد پیروزی در فصل جدید بوندس لیگا را از دست داد.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، کواچ قبل از بازی این تیم در برابر هرتابرلین در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. او متولد برلین است و ابتدا در مورد این نکته اظهار داشت:

“بازی خاصی برای من خواهد بود. طبیعتا قبل بازی افراد زیادی را ملاقات خواهم کرد که از آشنایان من هستند.
 

و اما وضعیت بازیکنان تیم:

“گورتسکا به خاطر مصدومیت از ناحیه قوزک پا نمی تواند در این بازی حاضر باشد. در مورد استفاده چرخشی از لواندوفسکی و واگنر روز سه شنبه به توافق رسیدیم. در بازی با هرتابرلین ترکیب ابتدایی باز هم تغییر خواهد کرد. یک بازیکن از تیم زیر 23ساله های بایرن به جای گورتسکا با ما به برلین سفر می کند. او جاناتان مه یر است. اولرایش عملکرد فوق العاده ای در تمرینات دارد اما تا وقتی که نویر آماده است و می تواند بازی کند، نیازی به تغییر در این پست نیست.
 

کواچ در ادامه در مورد مولر صحبت کرد:

“توماس بازیکن بااستعداد و تطبیق پذیری است. او می تواند در پست های مختلف بازی کند. مولر انسان اجتماعی و خوشرویی است و به راحتی می توان با او صحبت کرد. کمک او به تیم، بیشتر از گلزنی است. او فضاسازی می کند و به خوبی مدافعان حریف را پرس می کند.
 

وی در نهایت به حواشی مربوط به تعویض بازیکنان بزرگ تیم یا نیمکت نشین شدن آنها پرداخت:

“نباید همیشه در این مورد بحث کنیم که یک بازیکن به خاطر تعویض یا نیمکت نشین شدنش عصبانی است. شغل من این است که بازیکنان تیم را آماده نگه دارم و آنها را در بازی های مهم، سرزنده و شاداب در اختیار داشته باشم. ما به تک تک بازیکنان تیم نیاز داریم و استفاده چرخشی از آنان در بازی با هرتا هم ادامه خواهد داشت. در بازی با آژاکس و مونش گلادباخ هم به همین ترتیب عمل می کنیم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
die mannschaft 0 جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳
امیدوارم کواچ با سیستم چرخشی بتونه فشار رو از بازیکنهای اصلی کم کنه و بازیکنهای ذخیره رو تو شرایط خوب نگه داره.تو این چند سال بایرن رو تو تمام فصل با 13 بازیکن میدیدیم و تنها در صورت مصدومیت یا محرومیت این 13 بازیکن تغییر میکردن.فقط امیدوارم در پایان فصل شاهد خرید چند بازیکن با کیفیت باشیم نه اینکه گنبری و کومان بشن روبری و 11سال تو بایرن جون بکنن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.