به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بعد از آنکه آگسبورگ توانست هژمونی بایرن مونیخ در فوتبال آلمان را به چالش کشیده و بعد از چهار پیروزی پیاپی در شروع فصل، شاگردان کوواچ را متوقف کند، حالا هرتا برلین هم به موفقیت در برابر بایرنی‌ها امیدوار شده است.

کوواچ برای بازی امروز تیمش مقابل هرتا برلین، از نظر ارنج تیم و انتخاب بازیکن با شرایط بغرنجی روبرو است چرا که او در میانه‌ی هفته هم باید در رقابتهای چمپیونزلیگ به مصاف آژاکس آمستردام برود.

اولین مشکل کوواچ که در فصل جاری به مشکل اصلی بایرن تبدیل شده، مصدومیت است. با اضافه شدن اسم لئون گورتزکا به فهرست مصدومین بایرن مونیخ کوواچ می‌داند که در مقابل هرتا نمی‌تواند از او استفاده کند. هر چند کوواچ گفت که مصدومیت گورتزکا از ناحیه‌ی قوزک پا در بازی مقابل آوگسبورگ جدی نیست ولی او مسلماً در مقابل هرتا بازی نخواهد کرد. به این ترتیب لیست بازیکنان مصدوم بایرن مونیخ به چهار نفر رسیده: کورنتین تولیسو، کینگزلی کومان، رافینیا و لئون گورتزکا. هواداران بایرن امیدوارند این لیست در هفته‌های آتی طولانی‌تر نشود.

جاناتان مایر، دفاع چپ جوانی از تیم ب بایرن مونیخ به همراه تیم اول باشگاه به برلین سفر خواهد کرد. این نشان می‌دهد که کوواچ قصد دارد همچنان به داوید آلابا ستاره‌ی اتریشی‌ تیمش استراحت بدهد چرا که در مقابل آوگسبورگ، مصدومیت گورتزکا باعث شد کوواچ به اجبار آلابا را به جای او به زمین بفرستد تا استراحت او نیمه‌کاره بماند. کوواچ برای اینکه آلابا در رقابتهای چمپیونزلیگ به صورت کاملاً آماده در اختیار او باشد، قصد دارد برای به بازی فرستادنش عجله نکند.

کوواچ اعلام کرد که تعویض‌های چرخشی واگنر و لواندوفسکی یکی از برنامه‌های او است که مدتها قبل از بازی با آوگسبورگ آن را به بازیکنانش اعلام کرده. این نشان می‌دهد که لواندوفسکی در استادیوم المپیک برلین مسلماً بار دیگر از ابتدا در ترکیب بایرن به میدان خواهد رفت و به احتمال زیاد خامس رودریگز و تیاگو آلاکانتارا مرکز میدان را برای بایرن حفظ خواهند کرد. 

کوواچ در مصاحبه‌ی پیش از بازی گفت سون اولریش در تمرینات عالی کار می‌کند ولی مانوئل نویر همچنان دروازه‌بان اول بایرن خواهد بود. کوواچ از استفاده‌ی فیکس از توماس مولر دفاع کرد و گفت ارزش او تنها به گلزنی‌هایش نیست بلکه فضاسازی و پرس کردن حریف از مولر مهره‌ای بسیار باارزش می‌سازد. کوواچ همچنین اعلام کرد که استفاده‌ی چرخشی او از بازیکنانش چه در مقابل هرتا، چه مقابل آژاکس و چه در بازی با گلادباخ ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع
برچسب ها: هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.