به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بایرن مونیخ با ترک اردوی مونیخی ها خود را برای سفر به بارسلون مهیا می کند.

روز گذشته اخبار و شایعات مربوط به انتقال ویدال به بارسلونا قوت گرفتند و سپس مشخص شد که او با بارسلونا به توافقات نهایی دست یافته است.

امروز منابع اسپانیایی اعلام کردند که ویدال با قرادادی سه ساله با دستمزد 9 میلیون یورویی به بارسا می پیوندد و بایرن از این انتقال 20 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

دقایقی پیش اسپورت 1 آلمان گزارش داد که ویدال اردوی بایرن را ترک کرده و با رفتن به هتل محل اقامت کاروان بایرن، پس از جمع آوری وسایلش، راهی بارسلونا شده است. به این ترتیب پیش بینی می شود که تا ساعاتی دیگر انتقال او به جمع آبی و اناری ها رسمی شود.
حتی گاردین انگلیس در همین رابطه امروز ادعا کرد که ویدال در مونیخ، تست های پزشکی بارسلونا را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته است.

منبع
برچسب ها: آرتورو ویدال بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ممد آلمانی 0 جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸
به سلامت
mohammad bayerni 2 جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۹
ینی مفت دادیم رفتش. الان دیگه بارسا نقطه ضعفی نداره. حداقل امیدوارم تیاگو رو نفروشن.
بایرن 1 جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴
مفت مفت هم ندادنش نسبت به سنش پول بدی نیس اما کاش نگهش میداشتن ـ تیم احتیاج به هافبک دفاعی مثل ویدال داشت چون مصدومیت بیداد میکنه توی بایرن ـ اینم از کارای عجیب و غریب مدیریتیه فقط خدا کنه پیشمون نشن مثل فروش شواینی و کروس و مانژو
Mohammad Ali 0 شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶
تو خط میانی بازیکنی خوبی بود برای بایرن ولی بخاطر سنش هم که شده فروشش بد نبود البته یکم قیمت رو بالاتر کرده بودن بد نبود.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.