به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته ششم بوندسلیگا با 2 گل مغلوب میزبانش هرتابرلین شد.

شاگردان نیکو کوواچ که بعد از 4 پیروزی پیاپی، هفته گذشته در خانه مقابل آگسبورگ با تساوی 1-1 متوقف شده بودند، در دیدار دیشب اولین شکست فصل شان را مقابل هرتابرلین تجربه کردند و اکنون بروسیا دورتموند فرصت دارد تا با پیروزی مقابل بایرلورکوزن، به صدر جدول صعود کند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. پس از سپری شدن این دقایق، تیم میزبان پیش کشید و توانست یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه بایرن ایجاد کند.

در مقابل، بایرنی ها نزدیک بود که در دقیقه 14 توسط بواتنگ به گل برسند اما ضربه سر او روی کرنر خامس، با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات بایرن ادامه داشت و در ادامه داشت، ارسال ریبری، یک موقعیت خوب برای لواندوفسکی ایجاد کرد اما ضربه سر این ستاره لهستانی هم راهی به چهارچوب دروازه هرتا پیدا نکرد.

در مقابل، تیم میزبان در دقیقه 22، روی اولین موقعیت جدی اش، صاحب یک ضربه پنالتی شد. بعد از اینکه نویر با یک واکنش دیدنی، ضربه سر ایبیشویچ را دفع کرد، بواتنگ در تلاش برای دفع توپ، مرتکب خطا روی سالومون کالو شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. ایبیشویچ  پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت نویر، دروازه را باز کرد.

دو دقیقه بعد نزدیک بود که بایرنی ها به طور اتفاقی به گل برسند اما ضربه کیمیچ بعد از برخورد به ریبری، به کنار دروازه برخورد کرد. حملات بایرن ادامه پیدا کرد و در دقیقه 39، روبن می توانست قفل دروازه هرتا را باز کند اما ضربه او روی ارسال دیدنی آلابا، از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که بایرنی ها سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، این هرتا بود که در دقیقه 44 به گل دوم رسید. فرار عالی لازارو و پاس رو به عقب او، با ضربه محکم دودا، حساب کار را 2-0 کرد.

تلاش بایرنی ها برای جبران یکی از گل های خورده در ثانیه های پایانی نیمه اول ثمری نداشت و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را بایرن هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 50 به گل اول برسد اما حضور به موقع دیلروسون، مانع گلزنی تیاگو آلکانتارا شد. برتری بایرنی ها ادامه پیدا کرد اما دفاع هوشمندانه بازیکنان میزبان، مانع از ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه این تیم می شد.

اما در دقیقه 68، روی کرنر کیمیچ، بایرن می توانست سرانجام به گل برسد اما تعلل بازیکنان این تیم، باعث از دست رفتن این موقعیت خوب شد.

فشار حملات بایرن در دقایق پایانی شدت گرفت و این تیم بارها و بارها به دروازه هرتا نزدیک شد اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان دو گل به سود تیم میزبان به پایان رسید.

منبع
برچسب ها: هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
این خط دفاعه یا آبکش. چرا انقدر راحت گل میخوریم واقعا مدافعین افتضاح بودند. تو حمله بد نبودیم ولی توپها گل نمیشد. تمام کنندگی لازم را نداشت حمله هامون. همه توپها رو میزدند بیرون. کواچ باید این وضعیت رو جمع کنه. خوشحالم که این مقطع فصل چنین بازی ای داشتیم که نقاط ضف تیم معلوم بشه.
Great Kahn 0 شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
برام سواله قبلا تو اون وبلاگ که برای هر نظر دادن کلی عذاب میکشیدیم باسه هر پست اقلا چهار پنج تا نظر رد و بدل میشد ولی الان تو این سایت که همه چیز مرتبه و اسامی هم فیک و بدون هویت نیست( یعنی یه نفر هر لحظه با یه اسم جدید نمیاد) انقدر نظرات کمه. ۱۵۰ نفر این پست رو دیدن و فقط من نظر دادم!!!!؟
البر 8 شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
سلام.البته فشردگی بازیهای بایرنم باید در نظر بگیریم.
Great Kahn 0 شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲
آقا یا خانم \"البر\" برلین هم برنامه ی بازیهای بوندسلیگایش شبیه ماست. این چه بهانه ای است؟
البر 2 یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹
سلام و درود.برادر یا خواهر گرامی برلین مثل ما تو جام باشگاهها بازی نداره.این هقته بازی داریم هفته قبلشم بازی داشتیم.نمیگم صد درصد تاثیر داره ولی بی تاثیرم نیست.
بابک 0 شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲
همانطور که پیش بینی می شد عدوم وجود تمام کننده لازم در خط حمله و بازی های بگیر نگیر لوا و مهاجمی تاریخ گذشته مثل واگنر مشکل ساز شد. مصدومیتهای بازیکنان در حالی که اقایان اعتقادی به خرید بازیکن ندارند هم دست و پاگیر است. طبق پیش بینی امسال سال بسیار سختی خواهد بود و قهرمانی ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.
mehran 3 شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱
این گامبو بی شعور هوینس با اون شال مزخرفش فقط حرف مفت میزنه این بواتنگ و لوا که میخواستن برن باید میفروخت هرچب ببازه بهتر شاید این دو کله پوک رومینگه و هوینس سر عقل بیان که تیم نیاز به تغییر داره تاریخ مصرف بعضیا گذشته یه مشت پیرو پتال دله
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.