به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در چارچوب بازی های بوندسلیگا، تیم های بایرن مونیخ و هرتابرلین به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با شکست 2 بر صفر باواریاییها خاتمه یافت. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

نیکو کواچ:

ما نه تنها از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم بلکه دو گلی خوردیم که می‌شد از دریافت آنها جلوگیری کرد. این اتفاق‌ها از این به بعد دیگر نباید بیفتد. ما در گل دوم یک اشتباه تاکتیکی مرتکب شدیم. اشتباه‌ها همیشه اتفاق می‌افتد ولی در بوندس‌لیگا اگر تیمی اشتباه کند جریمه می‌شود. ولی رویهم‌رفته معتقدم که بازی قابل قبولی ارائه دادیم ولی نتیجه طوری است که مطرح کردن این ادعا را برای یک مربی واقعاً دشوار می‌کند. ما از نظر ارائه‌ی بازی‌های ترکیبی خوب بودیم و بازی را خوب کنترل کردیم ولی نتوانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. شکست برای ما مشکل نیست. همه‌ی کسانی که بایرن را می‌شناسند می‌دانند که ما به راحتی از شکست‌هایمان نمی‌گذریم و تا از آنها درس نگیریم فراموش‌شان نمی‌کنیم.

 

مانوئل نویر:

ما در نیمه‌ی اول 100درصد نبودیم. ولی بعد از نیمه‌ی دوم بهتر شدیم. اگر در نیمه‌ی دوم موفق به گلزنی شده بودیم حتی ممکن بود بتوانیم بازی را برگردانیم و حتی با پیروزی برلین را ترک کنیم.

 

توماس مولر:

ما امروز خوش شانس نبودیم. یک هفته پیش همه از تیم ما ستایش می کردند و گفته می شد شکست ناپذیر هستیم ولی حالا با واقعیت روبرو شده ایم.

 

جروم بواتنگ:

از تیم و طرفداران بایرن عذرخواهی می کنم. در بازی بعد ما قوی تر از قبل بازمی گردیم و به پیروزی می رسیم.

 

پل داردای (سرمربی هرتابرلین):

ما از نتیجه‌ی بازی و عملکردمان خیلی راضی هستیم. ما در نیمه‌ی اول خوب بازی کردیم، توپ را خوب به جریان انداختیم و در بهترین زمانهای ممکن گلزنی کردیم. ما در نیمه‌ی دوم برای رسیدن به پیروزی با تمام قوا جنگیدیم و هر چه در توان داشتیم رو کردیم. امروز به خاطر سه امتیازی که بدست آوردیم برای همه‌ی ما روز بزرگی است.

 

توماس کرافت (دروازه بان هرتابرلین):

ما خوب بازی کردیم و با شایستگی پیروز شدیم. در نیمه‌ی اول بازی زیبایی به نمایش گذاشتیم. درباره‌ی نیمه‌ی دوم هم باید بگویم هر تیمی مقابل بایرن بازی می‌کند باید خوب دفاع کند. در این که شکی نیست. ما تا اینجا فصل خوبی داشته‌ایم و در خانه‌ی خودمان، خیلی‌ها انتظار داشتند که خوب نتیجه بگیریم.

برچسب ها: هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.