به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با وجود عملکرد ضعیف بایرن مونیخ در هفته‌‌ی گذشته که با یک تساوی و یک شکست در بوندسلیگا همراه بود جاشوا کیمیش در این فصل و حتی در هفته‌ی گذشته یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده.

کیمیش 23ساله از ابتدای فصل جاری در تمامی بازی‌های بایرن 90 دقیقه بازی کرده و در این 9 بازی نشان داده که در سالهای آینده می‌تواند یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های فوتبال آلمان باشد.

 

ماتیاس سامر، مدیر ورزشی سابق بایرن مونیخ در گفتگو با شبکه‌ی یورو اسپورت با ستایش از کیمیچ مدعی شد که او به زودی بازوبند کاپیتانی بایرن مونیخ را به بازو خواهد بست و یکی از رهبران بایرن و همینطور تیم ملی آلمان خواهد شد. سامر گفت:" جاشوا کیمیچ ذهنیت فوق‌العاده قوی‌ای دارد. او دیر یا زود کاپیتان خواهد شد و چه در بایرن و چه در تیم ملی جایگاهش را به عنوان یکی از رهبران اصلی تیم تثبیت خواهد کرد".

 

سامر معتقد است کیمیچ به دلیل ذهنیت درستی که دارد برای پیشرفت و بهتر شدن با تمام قوا تلاش می‌کند و به همین دلیل همان بازیکنی است که بایرن مونیخ برای سپردن سکان رهبری تیم به دنبالش می‌گردد. سامر گفت:" او از همین حالا کیفیت بالای شخصیتش را به نمایش گذاشته. یک فوتبالیست بزرگ باید به اندازه‌ی او جاه‌طلب باشد و برای رسیدن به بالاترین سطح تلاش کند".


سامر از کیمیچ به عنوان بازیکنی باهوش که فوتبال را با قدرت بازی می‌کند، یاد می‌کند.

 

کیمیچ از وقتی که به عنوان دفاع راست فیکس بایرن به میدان می‌رود محبوب هواداران این تیم شده است. او در میدان با جان و دل تلاش می‌کند و بارها در حالیکه مشغول روحیه دادن به هم‌تیمی‌های خود است به تصویر کشیده شده است. کیمیش بعد از شکست اخیر بایرن در مقابل هرتا برلین، وقتی در مقابل خبرنگاران قرار گرفت در پاسخ به سوالی درباره‌ی ستایش‌های ماتیاس سامر از او گفت:" ماجرا این نیست که من برای اینکه تبدیل به رهبر تیم بشوم یا بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندم از قبل برنامه‌ریزی کرده باشم. من می‌دانم که یک بازیکن نمی‌تواند به تنهایی در بازیها پیروز شود و برای همین تصمیم گرفته‌ام که خودم را وقف تیم و هم‌تیمی‌هایم بکنم. در زمان بازی همه‌ی بازیکنها با هم برابر هستند و همه یک هدف دارند: شکست دادن حریف".

منبع
برچسب ها: جاشوا کیمیش
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.