به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آژاکس می رود.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، کواچ در مورد ادعای وجود یک بحران کوچک در بایرن مونیخ اظهار داشت:

“همه ما می خواهیم به موفقیت برسیم. طبیعتا بعد از باخت روز جمعه ناراحت بودم ولی زیاد هم به این مسائل اهمیت نمی دهم. بعد از 7برد همه چیز عالی و بر وفق مراد نبود و الان اصلا زمان مناسبی برای زیر سوال بردن همه چیز نیست.
 

وی در ادامه افزود:

“آژاکس یک باشگاه بزرگ است. آنها بازیکنان خوبی در ترکیب دارند؛ بازیکنانی با کیفیت و ویژگی های فنی بالا. ولی ما هم در خانه میزبان آنها خواهیم بود و می خواهیم واکنش نشان دهیم. تمام بازیکنان تیم آماده هستند؛ لئون گورتسکا هم آماده است و مشکلی ندارد. روبن به خوبی فوتبال هلندی را می شناسد و انگیزه بالایی برای این بازی دارد. او می خواهد در بازی فردا نشان دهد چه توانایی هایی دارد.
 

کواچ در مورد انتقاد افنبرگ (استفاده افراطی از سیستم چرخشی) گفت:

“بله آسان است که در شرایط کنونی تیم را مورد انتقاد قرار دهیم. بعد از 7برد در 7بازی همه چیز خوب بود ولی حالا که دو بازی گذشته و بردی نداشتیم، ناگهان مشکلات مشخص شده اند.
 

بواتنگ نمایش خوبی در بازی با هرتابرلین نداشت:

“خیلی ساده است که او را به خاطر گل های دریافتی مقصر بدانیم. ولی ما در خط هافبک هم اشتباهاتی داشتیم که باعث شدند تیم حریف به گل برسد. ولی خوب شما می خواهید فقط آخرین بازیکنی که در این زنجیره قرار داشت را مورد انتقاد قرار دهید.
 

بایرن مونیخ در بازی های اخیر نتوانسته بیشتر موقعیت های گلزنی اش را به گل تبدیل کند:

“روی این مساله کار می کنیم. در تمرینات هر روز به این نکته می پردازیم. ما به سختی تمرین می کنیم ولی گاهی شما به شانس هم نیاز دارید. کیفیت هم طبیعتا فاکتور بسیار مهمی است.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ آژاکس لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.