به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، خامس رودریگز ستاره‌ی کلمبیایی بایرن مونیخ که از نیمکت‌نشینی خود در دیدار بایرن و آژاکس که با نتیجه‌ی تساوی به پایان رسید ناراضی بود بعد از بازی باخروج زودهنگام از رختکن بایرن مونیخ، نارضایتی خود را از سرمربی‌اش نیکو کوواچ نشان داد.

این در حالی است که از چندی پیش شایعات زیادی درباره‌ی نارضایتی خامس از تصمیمات نیکو کوواچ در مطبوعات آلمانی منتشر شده بود. خامس دیشب بعد از تساوی ناامیدکننده‌ی 1-1 بایرن در مقابل آژاکس آمستردام در استادیوم آلیانس آرنا، در پایان بازی با عجله و زودتر از سایر بازیکنها رختکن بایرن را ترک کرد تا نارضایتی خود را علناً نشان داده و روی آتش روابط سردش با نیکو کوواچ، نفت بریزد.

 

با شروع بازی هواداران بایرن در کمال شگفتی متوجه شدند که کوواچ خامس را روی نیمکت نشانده و به جای او استفاده از ژاوی مارتینز را ترجیح داده. خامس از دقیقه‌ی 62 وارد زمین شد تا جای آرین روبن را پر کند. البته قطعاً نمی‌توان گفت که علت ناراحتی خامس نیمکت‌نشینی‌اش در یک ساعت اول بازی مقابل آژاکس بوده ولی شکی نیست که نارضایتی‌های قبلی او و نیمکت‌نشینی‌اش در این بازی بدون شک از عوامل مهمی بوده که او را به این تصمیم رسانده که اعتراضش به کوواچ را علنی کند.

 

به گزارش اشپورت1، خامس رأس ساعت 23:02 دقیقه به وقت محلی تنها 10 دقیقه بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، درحالیکه تازه از زیر دوش بیرون آمده بوده به سرعت و قبل از سایر بازیکنان، رختکن بایرن را ترک کرده و درحالیکه عصبانیت از قیافه‌اش می‌باریده از آلیانس آرنا خارج می‌شود.

 

شکی نیست که نتایج ضعیف اخیر بایرن در افزایش تنش در رختکن این تیم بی‌تاثیر نبوده. وظیفه‌ی کوواچ و  کادر فنی بایرن این است که در روزهای آینده برای واکنش نشان دادن به این شرایط و بازگشت به روزهای خوب گذشته برنامه‌های عملی تدارک ببینند.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس آژاکس لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.