به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رختکن بایرن مونیخ با مشکلات مهمی روبرو شده است.

بیلد در شماره امروز خود فاش کرده است که شرایط در رختکن بایرن مونیخ خوب نیست و تیم باواریایی، مشکلات زیادی در اردوگاه خود دارد. در حالی که اولی هونس از تصمیمات سرمربی جوان تیم مبنی بر تغییرات تاکتیکی حمایت کرده بود، بیلد گزارش می دهد که بازیکنان مشکلات مهمی به نیکو کواچ دارند.

مشکلِ اول زمانی رخ می دهد که نیکو کواچ همچنان هامس رودریگز را از ترکیب اصلی تیم برای بازیِ لیگ قهرمانان اروپا برابر آژاکس، دور نگه می دارد. پس از بازی، درگیری لفظی بین کواچ و رودریگز بالا می گیرد و ستاره کلمبیایی به وی یادآور می شود که او دیگر در فرانفکورت نیست! رودریگز همچنین در پایان این مجادله در رختکن می گوید که می خواهد بایرن مونیخ را ترک کند.

مشکل دوم اردوگاه بایرن مونیخ، از جایی ریشه می گیرد که نیکو کواچ با برادرش، مربی دروازه بان ها و حتی مدیر تیم حسن صالح حمیدزیچ، کروات صحبت می کند، نه آلمانی. کواچ حتی اگر دیگران هم کنارش باشند، اکثرا کروات صحبت می کند و این مسئله باعث رنجش بسیاری از عوامل باشگاه شده است. پیتر هرمان، از عوامل کادرفنی او، یکی از این افراد است.

مشکل سوم اردوگاه بایرن مونیخ، نحوه استفاده کواچ از سیستم چرخشی است. در حالی که بازیکنان بایرن مونیخ مشکلی با سیستم چرخشی ندارند و به آن عادت کرده اند، در عین حال معتقد هستند که کواچ در بازی دادن به بازیکنان، عدالت را رعایت نمی کند. برخی از بازیکنان تیم حتی پس از نمایش خوب هم نیمکت نشین شده اند. اتفاقی که برای هامس بعد از بازی با شالکه و برای زوله بعد از بازی با لورکوزن رخ داد.

مشخص نیست در نهایت این اختلافات به کجا منتهی خواهد شد، اما چیزی که بدیهی می رسد این است که نتایج اخیر بایرنی ها، فشار را بر روی نیکو کواچ به بالاترین حد رسانده است.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.