به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، انتشار فهرست جدید بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی آلمان از سوی یواخیم لوو نشان می‌دهد که او این بار با تغییراتی حداقلی نسبت به فهرست قبلی خود، تیم ملی آلمان را برای مسابقات روزهای آینده آماده خواهد کرد.

فهرست اعلام شده توسط لوو عملاً همان فهرست ماه گذشته است که تنها تغییراتی بسیار اندک در آن اعمال شده است. تغییراتی کوچک که عمدتاً خبرساز نخواهند شد. باید دید لوو در مسابقات پیش رو چطور از بازیکنانی که در اختیار دارد استفاده خواهد کرد.

 

مهمترین تغییر در فهرست جدید تیم ملی آلمان بدون شک دعوت نشدن ایلکای گوندوگان ستاره‌ی ترک‌تبار منچسترسیتی به اردوی مانشافت است. لوو ترجیح داده این بار به جای گوندوگان از سباستین رودی بازیکن سابق بایرن مونیخ و هافبک فعلی باشگاه شالکه استفاده کند. این حرکت به لوو امکان می‌دهد جاشوا کیمیچ را بار دیگر به پست تخصصی‌اش یعنی دفاع راست برگرداند چرا که اگر نیاز باشد رودی می‌تواند در تیم ملی نقش یک شماره‌ی 6 کلاسیک را بازی کند.


سه دروازه‌بان دعوت شده به تیم ملی از طرف لوو، مانوئل نویر، مارک آندره تراشتگن و کوین  تراپ هستند. لوو این بار تراپ را به جاناتان تا ترجیح داده است. در خط دفاع بواتنگ، گینتر و هکتور، هوملس، کرر و رودیگر، نیکو شولتز و نیکلاس سوله بازیکنانی هستند که از سوی لوو به اردوی مانشافت دعوت شده‌اند. یولیان برانت، یولیان دراکسلر، لئون گورتزکا، کای هاورتز، جاشوا کیمیچ، تونی کروس، توماس مولر، مارکو رویس، سباستین رودی، لروی سانه، مارک اوت و تیمو ورنر هم هافبکها و مهاجمین دعوت‌شده از سوی لوو به اردوی جدید تیم ملی آلمان هستند.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی هلند تیم ملی فرانسه لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.