به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته هفتم بوندسلیگا با 3 گل مقابل مونشن گلادباخ تن به شکست داد.

بایرن مونیخ در شبی که نمایش بسیار ضعیفی ارائه داد و در همان 20 دقیقه ابتدایی 2 گل دریافت کرد و در نهایت 0-3 مغلوب گلادباخ شده و برای سومین هفته در کسب پیروزی در بوندسلیگا ناکام ماند.

بایرن مونیخ که هفته قبل مغلوب هرتابرلین شد و 2 هفته پیش نیز مقابل آگزبورگ به تساوی دست یافت، حالا در سومین هفته متوالی نیز نمی تواند به 3 امتیاز برسد. حالا شاگردان کواچ با 4 امتیاز اختلاف با دورتموند 17 امتیازی در رتبه پنجم قرار دارند و به نظر می رسد روزهای دشوار سرمربی جوان باواریایی ها زودتر از موعد مقرر فرا رسیده است.

بایرن بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 4 صاحب اولین فرصت شد اما ضربه سر لواندوفسکی روی ارسال روبن با عکس العمل سومر همراه بود.

اما در دقیقه 10 گلادباخ به گل رسید. آلاسانه پلی موفق شد با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه از پشت محوطه، مانوئل نویر را مغلوب سازد.

در دقیقه 16 و روی اشتباه تیاگو در کنترل توپی که نویر برایش ارسال کرده بود، اشتیندل در محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دیدنی گل دوم را نیز برای گلادباخ به ثمر رساند.

بعد از دریافت 2 گل بایرن سراپا حمله شد اما در دقیقه 27 سومر یک بار دیگر برابر ضربه سر لواندوفسکی واکنش مناسبی نشان داد.

در اواخر نیمه اول و روی پاس گورتزکا، بایرن صاحب بهترین فرصت برای کاهش اختلاف شد اما یک بار دیگر گلر گلادباخ برابر شوت لواندوفسکی واکنش نشان داد تا نیمه اول بر خلاف انتظارات با نتیجه 0-2 به سوی گلادباخ به اتمام برسد.

در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم بایرن صاحب توپ و میدان بود اما نمی توانست از دفاع منسجم گلادباخ عبور کند و در خلق موقعیت روی دروازه سومر ناکام ماند.

اولین فرصت بایرن در نیمه دوم در دقیقه 63 و روی ضربه ریبری ایجاد شد اما این توپ در آستانه ورود به دروازه با مهار دوباره دروازه بان حریف همراه شد.

در دقیقه 65 خامس در حالیکه می توانست گنابری را صاحب موقعیت کند، با خودخواهی و نواختن یک ضربه والی باعث هدر رفتن موقعیت خوب بایرن شد. در ادامه گلادباخ کاملا جریان بازی را کنترل کرده و حتی اجازه ساخت یک موقعیت را نیز به بایرن نمی داد.

در دقیقه 90 ارسال کرامر با غفلت مدافعان بایرن توسط هرمن به گل سوم تبدیل شد تا شب تلخ بایرن تکمیل شده و آنها با 3 گل مغلوب گلادباخ شوند.

منبع
برچسب ها: بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳
بایرن وارد یک دوره ی بحرانی شده و فقط یک معجزه میتونه نجاتش بده. در تمامی نقاط زمین سوتی های بسیار عجیبی تیم میده که گاهی اوقات حس میکردم انگار تعمدا نمیخوان مثل آدم بازی کنند. من این فصل را دیگه نمیتونم دنبال کنم. داره حالم به هم میخوره.
Reza Bayerni 0 یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴
هوملس که نمیدونم چرا انگار از دستی نمیخواست توپ رو بگیره!معلوم نیس مشکلشون چیه باز
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.