به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در یک دیدار خانگی متحمل شکستی سنگین شد و بازی را 3-0 به گلادباخ باخت اما مصدومیت داوید آلابا، این باخت را تلخ تر هم کرد.

به گزارش فوتبال باواریا، در دقیقه 50 بازی داوید آلابا از ناحیه همسترینگ پای راست مصدوم شد. دکتر مولر وولفارت و دستیارانش به مداوای پای مصدوم آلابا پرداختند اما مدافع چپ اتریشی قادر نبود به بازی ادامه دهد و جایش را به رناتو سانچز داد. در ادامه بازی، با توجه به نداشتن مدافع کناری تخصصی دیگر، لئون گورتسکا از خط هافبک به پست دفاع چپ منتقل شد. هنوز مصدومیت آلابا به طور دقیق مشخص نیست اما در صورتی که همسترینگ پای وی پاره شده باشد ممکن است این مدافع 26 ساله برای مدتی طولانی دور از میادین باشد. مصدومیت آلابا قطعا خبر خوبی برای باواریایی ها نیست زیرا رافینیا، مدافع کناری ذخیره این تیم نیز هنوز مصدوم است و عملا اکنون بایرن مونیخ، مدافع کناری در تیم خود ندارد. مسئله ای که نیکو کواچ نیز به آن اذعان کرده است.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا مصدومیت
دیدگاه ها
بابک 0 دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸
قابل توجه آقای رومینیگه که تمام تیم رو نابود کرد با حمایت کمپوت اعظم هوینس. حالا خودش باید بره تو زمین و بازی کنه. رمینیگه می فرمود تیم داری یعنی این . خرید بازیکنان درجه چهارم دنیا به قیمت مفت. و تیمهایی که پول بابت ستاره می دن در اشتباه هستند.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.