به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، چهار بازی بدون برد، جایگاه بایرن مونیخ در بوندسلیگا و حتی لیگ قهرمانان را کمی متزلزل کرده است. به گزارش بیلد، چه بازیکنان، چه سرمربی تیم و چه سران تیم در این بحران دخیل هستند.

چند روز قبل بود که بیلد فاش کرد نیکو کواچ کنترل رختکن را تا حدی از دست داده است. درگیری لفظی با هامس رودریگز، عدم توجه به ارزش های باشگاه و استفاده نادرست از سیستم چرخشی که انتقادات فراوانی را روانه او کرده، منجر به ناکامی های اخیر تیم باواریایی شده است. در حالی که سران بایرن مونیخ می گویند به سرمربی کروات خود اعتماد دارند، بیلد حالا می گوید که ایده پیشنهاد به زین الدین زیدان، مطرح شده و سران تیم به آن فکر کرده اند.

حسن صالح حمیدزیچ صبح امروز و قبل از مراسم اکتبرفست، با سرمربی تیم جلسه خصوصی برگزار کرده است. این در حالی است که خود حمیدزیچ هم با مشکلات مهمی در بایرن مونیخ روبرو است. بازیکنان رابطه خیلی خوبی با وی ندارند و حتی از نحوه مدیریت وی، نزد هونس انتقاد کرده اند.

کواچ در آخرین مصاحبه خود پس از شکست خانگی در برابر مونشن گلادباخ هم اعتراف کرده بود که می داند شرایط در بایرن مونیخ متفاوت است. ساعاتی قبل، اکسپرس در آلمان فاش کرد که بایرنی ها حتی با زیدان تماس هم گرفته اند. بیلد می گوید همین حالا لیستی از گزینه های احتمالی برای جانشینی نیکو کواچ تهیه شده و سران بایرن مونیخ در حال ارزیابی شرایط هستند. اینکه آنها تا چه حد به کواچ زمان خواهند داد تا نتایج تیم را برگرداند مشخص نیست.

به جز زین الدین زیدان که گزینه اول بایرن مونیخ است، در لیست بایرن مونیخ نام مربیانی مثل آرسن ونگر، آنتونیو کونته، لورن بلان و رالف هازنهوتل دیده می شود.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ زین الدین زیدان آنتونیو کونته آرسن ونگر
دیدگاه ها
Great Kahn 1 دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
هیچ مربی عاقلی تو این وضعیت نمیاد هدایت بایرن رو بر عهده بگیره. به یک دلیل خیلی ساده. بایرن در فصل نقل و انتقالات ضعیف بسته شده و تا ژانویه هم حداقل با همین ترکیب مجبوره کار رو ادامه بده. به خصوص هم در دفاع و هم حمله نیاز به مهره هایی حرفه ای داره. بواتنگ، هوملس و زوله جشنواره ی سوتی هستند.
Great Kahn 1 دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱
البته اگر بخوام منصفانه و به دور از تعصب نظر بدم عملکرد نویر هم به خصوص در بازی با گلادباخ چنگی به دل نمیزد. نویر در بایرن رقیب نداره و همین موضوع باعث افتش شده.
میرو 1 سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
دوست عزیزGreat Kahn باهات موافقم ولی یه نکته که من جوابی براش ندارم اینه که چرا همین بازیکنان زمان هاینکس خوب بازی میکردن؟
Great Kahn 0 پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۰
دوست عزیز پاسخ سوال شما به تفاوت سیستم بازی بایرن در زمان هاینکس و کواچ برمیگردد. وقتی اساس کار بر مالکیت توپ هست و انتقال از دفاع به حمله به آرامی انجام میشود مدافعین این فرصت را پیدا میکنند که بی دغدغه تر جلو بکشند و در صورت از دست رفتن توپ نیز راحتتر به دفاع برگردند( سیستمی که البته در بازی با تیم کواچ در فینال حذفی پارسال جواب نداد) اما وقتی شما میخواهید سریع تر به دروازه تیم مقابل برسید باید دارای مدافعینی سرعتی تر و جنگنده تر باشید زیرا با از دست دادن توپ فرصت چندانی برای دفع ضدحمله های تیم حریف نخواهید داشت. دقیقا همینجای کار در بایرن میلنگد چون اگر به بازی های اخیر بایرن دقت کرده باشید بیشتر گلها را در کمتر دو دقیقه دریافت شد زیرا نه هوملس نه بواتنگ و نه زوله هیچکدام مدافعین تر و فرضی نیستند که سریع با جابجا شدن بازی شان از فاز حمله به دفاع بتوانند جایگیری مناسب را ایجاد کنند( دقیقا به سه گلی که در بازی با گلادباخ دریافت کردیم دقت کنید، عدم جاگیری مناسب مدافعین مشهود است)
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.