به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ تیمش را برای بازی برابر منچسترسیتی آماده می کند.

سرمربی باواریایی ها، گواردیولا را بهترین مربی دنیا می داند.

به گزارش منابع خبری باشگاه بایرن مونیخ، بامداد فردا (یک شنبه) تیم های منچسترسیتی و بایرن مونیخ در دیداری دوستانه در میامی آمریکا به مصاف هم خواهند رفت. نیکو کواچ، سرمربی این تیم در کنفرانسی مطبوعاتی پیش از این بازی شرکت کرده و درباره بازی تیمش صحبت هایی داشته است. حرف های وی را در ادامه با هم خواهیم خواند.

بازی با منچسترسیتی و تقابل با گواردیولا:

“برای من، گواردیولا بهترین مربی جهان است. از این که در در کمپ تمرینی او حضور داشتم لذت بردم. برای رسیدن به سطح او کار زیادی دارم.
 

قهرمانی مجدد در بوندس لیگا:

“البته! می خواهیم دوباره قهرمان آلمان شویم اما برای این کار باید سخت کار کنیم نه فقط درباره اش حرف بزنیم!
 

مصدومیت مارتینز:

“حال او بهتر است. به گفته دکتر مولر، بهتر است او برابر منچسترسیتی بازی نکند. نمی خواهیم هیچ ریسکی در این باره انجام دهیم.
 

هامس رودریگز:

“او روز گذشته به تیم ملحق شد اما در دیدار با منچسترسیتی، بازی نخواهد کرد. او بازیکن فوق العاده و برجسته ای است. نسبت به کار با او بسیار خوشبین هستم و معتقدم که با بازی هایش ما را خوشحال خواهد کرد. هامس بخش مهمی از تیم ما است.
 

بواتنگ:

“او به تیم در مونیخ ملحق شده است اما به دلیل مشکلاتی که شکمش داشت نتوانست تمرین کند. تیاگو دو روز دیگر در تعطیلات خواهد بود.

 

ویدال:

“در حال حاضر آرتورو در حال ریکاوری از مصدومیتش است. امیدواریم هرچه زودتر بتواند به ترکیب تیم اضافه شود. آینده او؟ چیز بیشتری در مورد ویدال نمی توانم بگویم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.