به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتئوس به اشتباهات مدیران بایرن مونیخ پرداخته است.

ماتئوس معتقد است کواچ به تنهایی نباید بار فشارها را به دوش بکشد و مدیران تیم و بازیکنان هم در این میان سهم دارند.

به گزارش اسکای، نتایج ضعیف بایرن باعث شده انتقادات زیادی در مورد نیکو کواچ مطرح شود. لوتار ماتئوس در این باره اظهار داشت:

“مدیران بایرن مونیخ نتوانستند به موقع، ترکیب تیم را جوان کنند. آنها فقط قرارداد بازیکنان موجود را تمدید کردند و استعدادهای هیجان انگیز موجود در بازار را نادیده گرفتند. هفته گذشته 9 بازیکنی برای بایرن به میدان رفتند که در فینال لیگ قهرمانان در سال 2013 برای این تیم بازی کرده بودند.
 

به نظر او بازیکنان هم بی تقصیر نیستند:

“خیلی از بازیکنان تیم فقط به خودشان فکر می کنند. بازیکنانی چون هامس، لواندوفسکی، روبن و ریبری. یکی به خاطر فرصت کم بازی گلایه می کند. دیگری می گوید به اندازه کافی به اون پاس نمی دهند. یکی دیگر هم با خبرنگاران درگیر می شود. این رفتارها خودخواهانه و توهین به مربی، باشگاه و بازیکنان تیم است.
 

وی در ادامه افزود:

“بیشتر از همه باید در مورد هامس صحبت کنم. چون کواچ به اندازه هاینکس او را در آغوش نمی کشد به او این اجازه را نمی دهد که برخورد تندی داشته باشد. درضمن او در بازی با گلادباخ هم واکنشی نشان نداد. وقتی بازی رودریگز را دیدم متقاعد شدم که کواچ حق داشت او را نیمکت نشین کرد.
 

ماتئوس می گوید مدیران بایرن باید وارد عمل شوند:

“در حال حاضر نکته مهم این است که مدیران تیم در این مورد صحبت کنند و از فشاری که روی کواچ است بکاهند. نیکو کواچ نباید تمام مسئولیت را به گردن داشته باشد.

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.