به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، علی رغم مشکلات موجود در بایرن مونیخ، مدیران تیم همچنان از کواچ حمایت می کنند.

بایرن مونیخ دچار افت شده و طبیعتا ناتوانی در کسب نتیجه مطلوب، باعث شده حواشی زیادی ایجاد شود.

وقتی صحبت از بایرن مونیخ می شود، برخی مدعی هستند بازیکنان این تیم قدرت زیادی در باشگاه دارند و می توانند روی نظر مدیران باشگاه باواریایی تاثیر بگذارند. یکی از نمونه های این قدرت هم مربوط به زمانی است که کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری بایرن می نشست. گفته می شود در آن دوره فرانک ریبری، نارضایتی بازیکنان تیم را به گوش مدیران رسانده بود. آنچلوتی در این باره گفته بود:

“وقتی یک بازیکن از سوی مدیریت تیم قدرت می گیرد، شما جایگاه تان را از دست می دهید. شما نمی توانید از این وضعیت خلاص شوید.

 

به گزارش بیلد، منابع نزدیک به باشگاه مدعی هستند فرانک ریبری هیچ صحبتی در مورد کواچ با مدیران تیم نداشته است.

از سوی دیگر بیلد مدعی است بازیکنان بایرن مونیخ هیچ احترامی برای نیکو کواچ قائل نیستند. به عنوان مثال، کواچ استفاده از تلفن همراه در زمان صرف غذا و فیزیوتراپی را ممنوع کرده است اما بازیکنان تیم بدون توجه به گفته های او، در هر شرایطی از گوشی تلفن همراه استفاده می کنند.

در این میان، نارضایتی برخی بازیکنان بیش از پیش مشخص شده است. به عنوان مثال ژرژ مندس، مدیر برنامه های هامس رودریگز به دفعات با مدیران تیم تماس گرفته و در مورد نیمکت نشین بودن هافبک کلمبیایی گلایه کرده است.

علی رغم تمام این فشارها و انتقادات، اولی هونس اعلام کرده از کواچ حمایت خواهد کرد. بیلد گزارش داد کارل هاینتس رومنیگه هم به حمایت از سرمربی تیم پرداخته است.

منبع
برچسب ها: بیلد نیکو کواچ فرانک ریبری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.