به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بارسلونا منتظر است آرتورو ویدال تست‌های پزشکی‌اش را با موفقیت پشت سر بگذارد و آن زمان خریدش را نهایی کند.

به گزارش mundodeportivo، آرتورو ویدال 31 ساله به عنوان خرید جدید بارسلونا، تجربه مصدومیت‌های شدید دارد. ویدال به دلیل سبک بازی‌اش که مبتنی بر جنگندگی و البته دوندگی بسیار بالاست، تاکنون دو بار زیر تیغ جراحان رفته و همین هم باعث شده بارسا نگرانی‌هایی بابت عدم آمادگی این بازیکن باشد. بارسا در توافق با بایرن مونیخ و خود ویدال هم قید کرده که قرارداد تنها در صورت پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز تست‌های پزشکی امضا می‌شود.

رادیو کاتالونیا امروز گزارش داد بارسلونا اخیرا از دکتر رامون کوگات که متخصص جراحی مفاصل آسیب دیده است، درباره وضعیت زانوی آرتورو ویدال پرسیده است. ویدال سال 2014 در آستانه جام جهانی مصدوم شده بود و مجبور شد زانویش را به دست دکتر کوگات بسپارد. دکتر کوگات نیز ظاهرا اعلام کرده جراحی ویدال بسیار خوب پیش رفته چون این بازیکن 20 روز بعد در جام جهانی بازی کرد.

چند سال بعد، این بار مینیسک زانو برای ویدال مشکل ایجاد کرد. ماه آوریل بود که بایرن مونیخ اعلام کرد ویدال مصدوم شده؛ باید جراحی شود و ادامه فصل را از دست می‌دهد. نگرانی بارسلونا از همین مصدومیت‌هاست و به همین دلیل هم از پزشکان باشگاه خواسته شده در تست‌های پزشکی پیش رو، بیشتر از هر زمان دیگری به جزئيات توجه کنند.

منبع
برچسب ها: آرتورو ویدال بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.