به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ نیز به جمع علاقه مندان هافبک جوان تیم ملی هلند پیوست.

بایرن مونیخ روزهای خوبی را سپری نمی کند و با توجه به تعدد مصدومیت ها، ممکن است این تیم در ژانویه یک خرید زمستانی انجام دهد؛ خریدی که شاید یک استعداد گران قیمت در خط هافبک باشد.

به گزارش اشپورت بیلد، بایرن مونیخ نیز به جمع علاقه مندان فرنکی دی یونگ، هافبک 21 ساله هلندی آژاکس پیوسته است و باواریایی ها با حسن چتین کایا، مدیربرنامه های این استعداد هلندی تماس گرفته اند تا شرایط جذب او را جویا شوند. اگرچه انتقال دی یونگ به بایرن مونیخ با توجه به سیاست های نقل و انتقالاتی این تیم کمی سخت به نظر می رسد زیرا آژاکس اخیرا برای فروش دی یونگ، پیشنهادی 80 میلیون یورویی دریافت کرده است. گفتنی است دی یونگ علاوه بر هافبک، توانایی بازی به عنوان مدافع وسط را نیز داراست.

علاوه بر دی یونگ، بایرن مونیخ وضعیت لئون بایلی، وینگر 21 ساله جامائیکایی بایرلورکوزن را نیز تحت نظر دارد. لورن بوسر، مدیر استعدادیابی کنونی بایرن که پیش تر بایلی را به لورکوزن برده بود، هنوز با این بازیکن در ارتباط است و در تلاش است که او را برای انتقال به بایرن مونیخ متقاعد کند. بایرنی ها در تابستان جهت جذب این وینگر سرعتی اقدام کردند که البته ناکام ماندند.

منبع
برچسب ها: فرنکی دی یونگ آژاکس لئون بیلی بایر لورکوزن نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Great Kahn 0 پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۶
آخرش میرن یه پدیده از صحرای آفریقا میارن میکنند تو بوق و کرنا به عنوان خرید بزرگ فصل. بایرن بعیده از پولا خرج کنه
Great Kahn 0 پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۹
به شخصه ترجیح میدم بایرن دو مدافع کناری تنومند و سر حال جذب کنه تا یه هافبک یا مهاجم
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.