به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لواندوفسکی می گوید از حضور در بایرن مونیخ خوشحال است.

در طول تابستان گذشته، شایعات و اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال لواندوفسکی مطرح شد ولی او در نهایت ماندنی شد.

به گزارش WP SportoweFakty، لواندوفسکی که برای انجام بازی های ملی به اردوی تیم ملی لهستان پیوسته در این باره صحبت کرده است. از او سوال شد: آیا از اینکه نتوانستید بایرن مونیخ را ترک کنید، ناراحت هستید؟

“هرگز چنین حسی نداشتم. من پیشنهادهای زیادی داشتم. ولی وقتی حس کردم باشگاه، سیاست عجیبی دارد، ترجیح دادم صحبت کنم. خواستم نشان دهم اگر شرایط برای من مناسب نباشد من می توانم باشگاه را ترک کنم.
 

وی در ادامه افزود:

“می دانستم که بدون توجه به پیشنهادهایی که برای من رسیده، جواب بایرن منفی خواهد بود. من در مورد بعضی چیزها ناراحت بودم و باید توضیح می دادم. من اینجا حس خوبی دارم و نمی توانم در مورد نارضایتی ام صحبت کنم چون چنین چیزی حقیقت ندارد. من عضو یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا هستم.
 

مهاجم بایرن به تلاشش ادامه خواهد داد:

“بله محبوبیت بایرن در جهان کمتر از برخی باشگاه های بزرگ انگلیسی و اسپانیایی است ولی هیچ شکی وجود ندارد که ما تیمی کلاس بالا داریم. اگر از حضور در این تیم خوشحال نبودم حتما دچار مشکل می شدم ولی چنین چیزی حقیقت ندارد. من همچنان به تلاش و مبارزه ام ادامه می دهم تا به اهداف بزرگتری برسم.
 

در ادامه از او سوال شد: آیا شما معتقد هستید گزینه های کافی در خط حمله ندارید؟ در حالی که باشگاه ترانسفری انجام نداد.

“فصل طولانی در پیش است. اگر در مورد شرایط تیم صحبت کنیم، باید بگویم ما می توانیم در بازی های بعدی بهتر کار کنیم. ما باید مشکلات زیادی را در تیم رفع کنیم ولی توانایی لازم را داریم که در بالاترین سطح بازی کنیم

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.